ЧОВИЋ ДИГАО РУКЕ: Ми не можемо, нека дође неко ко може
ЦРВЕНА звезда је добро кренула у сезону, а онда захваљујући великом броју повређених и болесних играча резулатти нису били на нивоу реномеа шампиона Србије.
фото: Тањуг/Милица Николић
Свестан је тога и Небојша Човић први човек клуба, који је признао да се надао бољим резултатима Црвене звезде.
– Очекивали смо боље резултате, тежак распоред смо имали у Евролиги. Рачунали смо на две победе. Одиграли смо 11 утакмица за месец дана. На све то надовезале су се повреде. Добрић се из репрезентације вратио повређен, па се Вајт повредио у Минхену. Цирбес и Ивановић су вакцинисани добили корону. Напорно је, много утакмица, много путовања. Календар мора да се мења, да се нешто реформише – рекао је Човић за РТС.
Председник Звезде не крије да финансијски проблеми дрмају клуб са Малог Калемегдана.
– Ми немамо новца за 20 играча, више трошимо него што зарађујемо. Ми нисмо у сивој зони, нисмо државни банкомат. Играмо колико можемо. Видећемо, иду избори, ако ми не можемо нека дође неко ко може. Тешко је време, спонзора нема у корони. Стежемо каиш, констатовао је Човић.
Препоручујемо
ЗВЕЗДА ЗА 20. РЕЦКУ: Мега никада није победила црвено-беле на Јадрану
01. 11. 2021. у 08:20
ЗВЕЗДИ НЕСЛАВНИ РЕКОРД: Црвено-бели на зачељу по битним параметрима у Евролиги!
30. 10. 2021. у 10:42
"ЗВЕЗДА ЈЕ ВЕОМА ОПАСАН ТИМ": Еторе Месина похвалио црвено-беле кошаркаше
29. 10. 2021. у 09:20
ПОСЛЕ 20 ДУГИХ ГОДИНА: Бетис има све у својим рукама и налази се надомак пласмана у Лигу шампиона
АНДАЛУЖАНИ самоуверено држе пето место које води у Лигу шампиона, а прилику да се још више приближе европској елити имаће вечерас на "Картухи" где ће од 20 часова угостити Елче.
12. 05. 2026. у 07:40
И ЧУВЕНИ "ГРОБАРИ" ДОШЛИ НА КОМЕМОРАЦИЈУ ВЛАДИМИРА ЦВЕТКОВИЋА: Какве сцене на Маракани... (ФОТО/ВИДЕО)
Чињеница да је умро Владимир Цветковић, легенда и кошаркашког и фудбалског клуба Црвена звезда, окупила је данас на Маракани не само оне којима су црвено-бели у срцу, већ и црно-бели, јер је донедавно мало ко е знао да је чувени "Цвеле" својевремено био и "спасилац" ФК Партизан.
12. 05. 2026. у 12:20
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (8)