ЛУДИЛО У ДЕНВЕРУ: Јокићева браћа залудела Амере (ВИДЕО)
БРАЋА Николе Јокића су преко ноћи постали хит у САД.

Фото: Твитер
Један старији навијач Денвера дошао је на меч против Портланда у мајици са натписом "пратилац браће Јокић".
„Изгледају као мафијаши“: Мрачна страна браће Јокић, плаши их се и ас Денвера
Отварање твитер налога је донело велики број пратилаца Страхињи и Немањи, који су ово учинили само да би припретили Маркусу и Маркифу Морису, у случају да им падне на памет да нападну Николу.
Никола Јокић је нокаутирао Маркифа на мечу против Мајамија, одслужио је казну, а већ прва утакмица била је прилика да навијачи покажу приврженост Јокићима.
Направили су мајице са породичном сликом, на којој је и Николина супруга Наталија.
Мајице се могу наћи и на разним сајтовима за двадесетак долара, а Јокићева браћа и даље су вирал у Америци.
Подсетимо, Јокић је пропустио дуел против Индијане због суспензије коју је зарадио ударањем Маркифа Мориса.
У међувремену се ситуација додатно распламсала када је Маркифов брат кренуо да прозива Јокића, да би се онда и Страхиња и Немања укључили у целу причу.
Све то је довело до ситуације да се више прича о потенцијалном физичком сукобу браће, него о самој игри.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо

МИЛОЈЕВИЋЕВА ЗВЕЗДА НА НАЈТЕЖЕМ ИСПИТУ ДО САДА: „Црвено-бели“ морају пронаћи начин да зауставе перфектну Брагу!
Брага у четвртак од 21.00 дочекује Црвену звезду на стадиону “Муниципал де Брага” у оквиру трећег кола Лиге Европе, са јасним циљем – да настави стопроцентан низ у Европи. Док Португалци блистају на међународној сцени, београдски црвено-бели у Португал стижу под притиском, са само једним освојеним бодом и озбиљном потребом да преокрену лошу форму ван "Маракане".
23. 10. 2025. у 07:00

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
23. 10. 2025. у 14:39

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)