ПОСЛЕДЊИ СНИМАК СТЕВАНА ЈЕЛОВЦА: Ништа није слутило на трагедију (ВИДЕО)
Туга до неба! Европу је шокирала вест о смрти Стевана Јеловца, који је преминуо у недељу у Србији.
Фото: Принтскрин
Имао је само 32. године, а прошлог месеца је на тренингу доживео мождани удар, тачније 14. новембра. Данима је трајала велика борба грчких лекара да спасу живот српског кошаркаша.
Није ишло на боље, па је породица одлучила да Јеловца пребаци у Србију, али није дуго издржао. Нажалост, престало је да куца срце великог човека и кошаркаша.
Његов последњи клуб у каријери био је АЕК из Атине, а 19. октобра одиграо је свој последњи меч.
Противник је био Тревизо, а Јеловац постигао 18 поена у поразу своје екипе. Ништа није слутило на трагедију која ће се десити само неколико дана касније.
Препоручујемо
ВЛАХОВИЋ ЗБОГ ПОВРЕДЕ ПРОПУШТА И РОМУ: "Вучица" има шансу да избије на друго место
ЈУВЕНТУС и Рома укрстиће копља у суботу увече у Торину, у директном дуелу екипа које имају јасну амбицију да сезону заврше међу прва четири тима Серије А. Тип вам је спремио анализу ове утакмице са предлозима наших типстера.
20. 12. 2025. у 10:06
СРБИЈА И АЛБАНИЈА ОДЛУЧУЈУ - ИДЕ ЛИ СРБИЈА НА ОЛИМПИЈАДУ? Тако је решено на светском нивоу...
Најновије вести из фудбала су више него занимљиве.
17. 12. 2025. у 15:11
Објављени ИНТИМНИ кадрови Меланије Трамп из КУПАТИЛА - и то ЗЛАТНОГ! Доналд је питао да ли је видела, она му одговорила (ВИДЕО)
МЕЛАНИЈА је беспрекорно стилизована – шешири, штикле, фризура – све је у складу са њеним хладним и контролисаним имиџом
19. 12. 2025. у 19:01
Коментари (4)