ЈОКИЋ ПОНИЗИО ШАМПИОНА: Никола урадио нешто што нико никад није (ВИДЕО)

Новости онлине

31. 01. 2022. у 07:13

СРПСКИ кошаркаш Никола Јокић остварио је дабл-дабл учинак од 18 поена и 15 асистенција у победи Денвера на гостовању код Милвокија 136:100.

Изабраници Мајка Мелоуна забележили су и пети узастопни тријумф, а најновија "жртва" били су актуелни шампиони НБА лиге, екипа Милвоки бакса.

Нагетси су у другом полувремену почистили домаћина са паркета и уписали веома убедљив тријумф.

Никола Јокић био је надомак новог трипл-дабл учинка.

Српски центар на паркету је провео нешто више од 28 минута, за које је остварио 18 поена, девет скокова, 15 асистенција и три украдене лопте.

Јокић је шутирао 5/5 за два и 2/4 за три поена, а уз то је имао и једну рампу и три украдене лопте. Ово је други пут у историји да је неки центар у НБА лиги за мање од 30 минута забележио најмање 15 асистенција, а једини који је то претходно успео да уради 2018. године био је... Па, Никола Јокић.

Расположени у редовима Денвера били су и Гордон који је постигао 24 поена, као и Морис са 18 и Бартон са 15 убачених поена.

Код Милвокија истакнут је био само Јанис Адетокумбо који је меч завршио са 29 поена. Холидеј је убацио 14, а Портис и Ален по 11 поена.

Денвер је дошао до 28. победе и уз 21 пораз заузима пето место на табели Западне конференције.

Милвоки има учинак од 31 победе и 21 пораза, што их сврстава на пето место на Истоку.

Финикс - Сан Антонио 115:110

ЕРДОГАН ЛУПИО ШАМАР НЕМЦИМА! Председник Турске их прозвао за прикривање нацизма после скандала фудбалера на ЕУРО 2024!

ЕРДОГАН "ЛУПИО ШАМАР" НЕМЦИМА! Председник Турске их прозвао за прикривање нацизма после скандала фудбалера на ЕУРО 2024!

Турска је прошла у четвртфинале Европског првенства у фудбалу головима неочекиваног јунака, а баш он, дефанзивац Мерих Демирал изазвао је велики скандал због ког се страсти не смирују ни трећи дан. Штавише, сад је реаговао и председник Турске, Реџеп Тајип Ердоган. И то нимало безазлено.

05. 07. 2024. у 19:08