СКАНДАЛ У ЕВРОЛИГИ: Кошаркаш Арманија пао на допинг тесту, клуб га већ суспендовао

Часлав Вуковић

29. 03. 2022. у 13:53

БЛИЖИ се крај лигашког дела Евролиге и док се екипе припремају за њен финиш, невероватна вест стиже из Милана.

СКАНДАЛ У ЕВРОЛИГИ: Кошаркаш Арманија пао на допинг тесту, клуб га већ суспендовао

Фото: EPA-EFE/Georgia Panagopoulou

Наиме, члан Арманија Константинос Митоглу пао је на допинг тесту. Клуб ништа није желео да препушта случају па је одмах суспендовао Грка.

Он је после утакмице против Панатинаикоса 4. марта насумично изабран од стране људи задужених за антидопинг тестове, после чега је стигао позитиван резултат.

Клуб из "града моде" је потврдио ову информацију.

- Тест је урађен 4. марта после меча у Атини. Одмах смо преузели прве кораке, суспендовали смо га из предострожности и о даљим потезима ћемо одлучити када добијемо комплетан извештај и када будемо имали увид у све елементе - навели су челници Арманија.

Митоглу је ове сезоне управо из Панатинаикоса прешао у редове "манекена" и ове сезоне је одиграо 13 мечева и просечно бележи 7,6 поена, уз 4,2 скока и 1,2 асистенције по мечу.

БОНУС ВИДЕО: Како је Јокић постао најбољи кошаркаш када се томе ама баш нико није надао?

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

СКАНДАЛ ПЕРВЕРЗЊАКА! Организатор Индијан Велса спопадао шампионку турнира насред терена! Камере све снимиле (ВИДЕО)