"ЈОКИЋ ЋЕ МОРАТИ ДА ИГРА СВИХ 48 МИНУТА!" Мелоун: Период кад је Никола одмарао није био добар (ВИДЕО)
ТРЕНЕР Денвер Нагетса Мајкл Мелоун говорио је о утакмици са Минесотом коју је тим из Колорада изгубио са 136:130.

FOTO: Tanjug/AP
Стратег Николе Јокића и другова није био задовољан. Истакао је да је све ово фрустрирајуће, пошто је ово Нагетсима трећи везани пораз од Тимбервулвса.
- Фрустрирајуће је. Тај тим нас је победио три пута заредом. Претходне две утакмице су нас "разбили", сада је било напето. Добри тимови не побеђују сами себе, али то је наш највећи проблем јер ми то настављамо да радимо. Тешко је било против њих у сваком аспекту. Тешко је победити екипу која има толико опција у нападу и пуца из толико различитих оружја. Никола је имао добар меч, Монте такође, док су се неки баш мучили. Остају нам још четири утакмице, идемо у Лос Анђелес и морамо да пронађемо начин да победимо Лејкерсе - рекао је Мелоун.
Јокић је поново блистао. Меч је окончао са 38 поена, 19 скокова и осам асистенције.
- Можда ће морати да игра свих 48 минута, пошто старт друге и четврте четвртине када одмара, то уопште није било добро. Морамо да пронађемо начин да то поправимо и офанзивно и дефанзивно. Морамо да научимо да играмо и да преживимо док се он не врати у игру. Кад Таунс изађе, Расел преузима, Едвардс преузима, Бизли... Морамо и ми тако - закључио је 50-годишњи стручњак из Асторије.
Денвер наредну утакмицу игра у недељу од 21.30 против ЛА Лејкерса у "граду анђела".
БОНУС ВИДЕО: Како је Јокић постао најбољи кошаркаш када се томе ама баш нико није надао?
Препоручујемо

ЦЕЛА ПЛАНЕТА МУ СЕ КЛАЊА: Овако је Новак Ђоковић променио историју тениса (ВИДЕО)
01. 04. 2022. у 17:40

ДЕЈАН СТАНКОВИЋ НА ИВИЦИ СУЗА: "О том проблему нисам хтео да причам..."
01. 04. 2022. у 17:21

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА данас смо вам спремили пар занимљивих предлога.
09. 06. 2025. у 07:30

ПУТИН САЧЕКАО ЧОВЕКА КОГ ЈЕ ПОСЛАО У БЕОГРАД: Ево шта су причали
Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега руске репрезентације не могу да играју међународне такмичарске утакмице. Србија је једна од ретких која је изашла у сусрет Русима, а то је био изврстан повод да у Београд дође и руски министар спорта, Михаил Дегтјаров. Сада, када се вратио у Руску Федерацију, одржао је састанак са руским председником, Владимиром Путином.
09. 06. 2025. у 19:51

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (1)