ЈОКИЋ ЈЕ ИСПРЕД СВИХ: Заборавите, Ембида, Шекила, Николи нико није раван!
СРПСКИ кошаркаш Никола Јокић помера из дана у дан границе НБА лиге, а самостално носи свој тим до плеј-офа.
Tanjug/AP
Никола је владар у многим статистичким категоријама, једна од њих је и шут из игре, где има невероватан проценат од 65,1 проценат, и по чему је један од најпрецизнијих кошаркаша лиге. У леђа му гледа Џоел Ембид, док је по укупном проценту шут који износи 66.2 је четврти од свих играча лиге.
Надмашио је Сомборац и легендарног Шакила О'нила који је више пута изразио симпатије ка фантастичном Србину, а некадашњи ас Лејкерса је већину поена (шут 61 проценат) постигао закуцавањима.
Он је у проскеу закуцавао 220 пута по сезони, док Јокић ове године још није дошао ни до бројке 30.
За разлику од Шека, Јокић узима велики број шутева са полудистанце, ту су често и дуге двојке па је његов учинак још импресивнији.
Ово је само још један у низу података који показује зашто је Јокић један од најбољих играча света.
БОНУС ВИДЕО: Пикси саопштава списак репрезентативаца за предстојеће пријатељске утакмице
Препоручујемо
ИВЕР НЕ ПАДА ДАЛЕКО ОД КЛАДЕ: Виктор успешно хита корацима свог оца Предрага Рогана (ФОТО)
03. 04. 2022. у 12:20 >> 12:36
ВАТЕРПОЛО: Србија поражена од Италије на турниру пред Европско првенство
03. 01. 2026. у 22:07
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за среду
ПОНОВО су наши типстери били на висини задатка, у ритму дочекујемо 2026. годину!
31. 12. 2025. у 07:00
НЕВЕРИЦА У ДЕНВЕРУ! Нове информације о повреди Николе Јокића (ВИДЕО)
Денвер је поражен на гостовању Кливленду, међутим то сада мање брине навијаче Нагетса, пошто се у дворани појавио Никола Јокић и бодрио своје саиграче.
03. 01. 2026. у 08:27 >> 08:27
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)