СРАМАН ПОТЕЗ ЛИТВАНАЦА: Кошаркаши Звезде нису хтели да држе украјинску заставу, публика им звиждала

Марко Паунић
Марко Паунић

03. 04. 2022. у 18:33

Кошаркаши Жалгириса и Црвене звезде играју у Каунасу одложени меч Евролиге, који је за оба тима само ствар престижа, јер су и литвански и српски састав изгубили све шансе да се пласирају у Топ 8 фазу најјачег европског такмичења.

СРАМАН ПОТЕЗ ЛИТВАНАЦА: Кошаркаши Звезде нису хтели да држе украјинску заставу, публика им звиждала

Фото: Принтскрин

Звезду је на почетку утакмице дочекала непријатност - домаћи навијачи су салвом звиждука реаговали на то што играчи српског тима нису пре меча желели да држе у рукама украјинску заставу са поруком "зауставите рат".

Кошаркаши Жалгириса, као и судијска тројка су узели заставу у руке што је од инвазије Русије на Украјину постала пракса пред сваки евролигашки меч у Кауансу, у чему се солидаришу и гостујуће екипе - али не и играчи Звезде.

Србија као земља, као што је познато, већински стоји уз Русију и руски народ по питању свега, па отуд и не чуди оваква реакција играча Дејана Радоњића.

БОНУС ВИДЕО - Архитектонско чудо усред пустиње

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (13)

ДР НОВОСТИ: Револуција у трансплантацији косе