ХРВАТ У ПАРТИЗАНУ? Изјава Хезоње која је распалила машту "гробара"
ЈУЧЕ је у престоници "земље кошарке" експлодирала вест да ће некада синоним за Евролигу, београдски Партизан поново бити на дестинацији пређашњих успеха. Заузеће једно од два упражњена места у најелитнијем кошаркашком такмичењу Старог континента.

Фото: EPA-EFE/JORGE ZAPATA
На ову вест реаговала је готово цела кошаркашка Европа, а присталице "парног ваљка" посебно ће обрадовати реакција момка из "комшилука".
Наиме, хрватски кошаркаш Марио Хезоња поручио је данас да би Партизан требало да буде стални члан Евролиге.
Клуб из Хумске после осам година се вратио у елитно кошаркашко такмичење.
Борд Евролиге одлучио је да Партизану и Валенсији додели специјалне позивнице уместо руских клубова ЦСКА и Уникса, који су суспендовани због рата у Украјини.
- Ово није ништа ново за њих, оба тима би требало да буду перманентни чланови Евролиге. Сјајан потез - написао је Хезоња на Твитеру шта мисли о потезу Евролиге.
Хрватски кошаркаш изјавио је својевремено да би волео да игра за Партизан и пред његовим навијачима, који га сада засипају порукама тражећи од њега да напусти Уникс из Казања и дође у Хумску.
БОНУС ВИДЕО: Србија је поносна: Фотографија МВП Јокића на Генекс кули
Препоручујемо

БЕОГРАД СЕ ПОКЛОНИО КОШАРКАШКОМ КРАЉУ: Васа Мицић добио билборд на зиду "Штарк арене" (ФОТО)
14. 06. 2022. у 14:35 >> 14:40

СРБИЈА СВЕ ЈАЧА: После Јокића још једна НБА звезда рекла Светиславу Пешићу - ДА
16. 06. 2022. у 10:35

ОДЛАЖЕ СЕ БАРСЕЛОНИНО СЛАВЉЕ: Очекујемо победу домаћина уз минимално три гола на мечу
ИАКО је титула практично изгубљена, Реал Мадрид ће против Мајорке тражити победу којом би бар за 24 сата одложио промоцију Барселоне у новог првака Шпаније.
14. 05. 2025. у 08:19 >> 18:31

РУСИЈА ОВО НИЈЕ НИ САЊАЛА: Нове санкције су је згрозиле!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив, прилично су разбеснеле Русе.
14. 05. 2025. у 12:26

"ЈА НЕ МОГУ ДА НАСТАВИМ БЕЗ ТЕБЕ" Потресна објава Наташе Нинковић: "Ово је најусамљенији дан мог живота" (ФОТО)
НЕМА дана кад не мисли на своју мајку...
14. 05. 2025. у 11:32
Коментари (0)