НИ ЗВЕЗДА НИ ПАРТИЗАН: Лоренцо Браун изабрао други клуб?

Марко Паунић
Марко Паунић

24. 06. 2022. у 11:36

КАО гром из ведра неба, током јучерашњег дана појавила се информација да је Лоренцо Браун на мети бившег клуба Црвене звезде, али и Партизана. Вечити су кренули у рат око америчког организатора игре. Ипак, чини се да је све то било кратког даха.

НИ ЗВЕЗДА НИ ПАРТИЗАН: Лоренцо Браун изабрао други клуб?

Лоренцо Браун фото: Н.Параушић

Како преноси добро обавештени Лука Д`Алесандро на свом Твитер налогу, чини се да ће београдски клубови морати да пронађу ново решење на позицији плејмејкера за сезону 2022/2023.

Наиме, за услуге америчког кошаркаша интересовање је показао Макаби из Тел Авива и, како се сазнаје, до реализације уговора ће врло брзо доћи.

Подсећања ради, Лоренцо Браун је био члан Црвене звезде у сезони 2019/2020. и то му је била и прва европска дестинација, а претходне сезоне провео је у истанбулском Фенербахчеу и руском Униксу из Казања.

На почетку своје професионалне каријере, очигледно несуђена овосезонска аквизиција београдских вечитих ривала наступала је у НБА лиги за екипе Филаделфије, Минесоте, Финикса и Торонта.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОЉСКИ НАВИЈАЧИ РАСПАМЕТИЛИ СРБЕ: Ово су урадили после утакмице Нови Пазар - Јагјелоња (ФОТО)

ПОЉСКИ НАВИЈАЧИ РАСПАМЕТИЛИ СРБЕ: Ово су урадили после утакмице Нови Пазар - Јагјелоња (ФОТО)

Фудбалски клуб Нови Пазар је одиграо историјску, прву међународну такмичарску утакмицу, а тај меч у коме је пољска Јагјелоња задовољнија исходом - а коначан резултат био је 1:2 уз гол у 95. минуту, обележили су и навијачи. Делом због сјајне атмосфере, делом и због инцидената, али - и због нечега што се десило далеко од стадиона.

27. 07. 2025. у 12:11

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

РУСЕ ОДУШЕВИЛА ЛАЖНА ВЕСТ ИЗ СРБИЈЕ! Русија и даље (узалуд) слави...