"ОВО МИСЛИМ О ОВОМЕ ДАНАС": Шаренац о избацивању Теодосића из репрезентације (ВИДЕО)
СЛОБОДАН Шаренац, водитељ и спортски коментатор, који је славу стекао управо коментаришући игру под обручима огласио се поводом одлуке селектора Светислава пешића да из кошаркашке репрезентације Србије отпише Милоша Теодосића.

Фото: ФИБА, РТС принтскрин
Потпуно неочекивано, Пешић је обавестио Теодосића да на њега не рачуна за Евробаскет. Изненађујућа одлука, а поводом тога огласио се и Слободан Шаренац.
- Ово мислим о овоме данас. Не знам да ли сам у праву, у ствари сви смо у праву, а као и увек време ће нам показати ко је погодио - написао је Слободан Шаренац на свом Твитер налог, док је у прилогу оставио и видео из 2010. године, када је Теодосић погодио тројку преко руке Гарбахосе за победу против Шпаније и пласман у полуфинале Светског првенства.
Подсетимо, Пешић је такође отписао и Алена Смаилагића.
БОНУС ВИДЕО: Србија је поносна: Фотографија МВП Јокића на Генекс кули
Препоручујемо

ПЕШИЋ ШОКИРАО СРБИЈУ: Један од најважнијих играча не путује на Европско првенство
08. 08. 2022. у 16:13

ОГОЉЕНЕ АУСТРАЛИЈСКЕ ЛАЖИ Ђоковић проживео тортуру, а она заражена игра за репрезентацију
08. 08. 2022. у 19:24 >> 19:37

БАЛКAНСКИ ДЕРБИ У ЗАГРЕБУ: Дејо и Роби се враћају на "Максимир"
ЕКС-ЈУ дерби игра се овог понедељка у Загребу када на Максимир долази Црна гора, предвођена селектором Робертом Просинечким и председником Савеза Дејаном Савићевићем.
08. 09. 2025. у 11:24 >> 14:34

СРБИ ПРЕТУКЛИ ЕНГЛЕСКЕ НАВИЈАЧЕ? Београд "на ногама" пред Србија - Енглеска (ФОТО)
Србија и Енглеска играју у квалификацијама за Светско првенство, а пред ту утакмицу најновије вести из Београда тичу се енглеских навијача.
09. 09. 2025. у 18:05

ПЕВАЧ НИЈЕ БИО НА ОЧЕВОЈ САХРАНИ: "Није ме гризла савест"
ПЕВАЧ Раде Лацковић доживео је трагедију која му је потпуно променила живот.
09. 09. 2025. у 11:31
Коментари (2)