"ШПАНИЈА - АФРИКА, ФИНАЛЕ ЕВРОБАСКЕТА": НБА звезда жестоко разбеснела Французе
Центар Финикс Санса, Бизмак Бијомбо је био на мети критика због коментара који је оставио на објави Николаса Батума.

Фото: ФИБА
Наиме, француски репрезентативац, који је због повреде пропустио Европско првенство у кошарци, Николас Батум, се поводом великог финала огласио на твитеру уз коментар:
- И заиста смо мислили да може да буде другачије“, уз окачене заставе Француске и Шпаније, а онда ничим изазван, објаву прокоментарисао Бијомбо и то речима:
- Ја видим само Шпанију против Африке. Више нећу рећи“, написао је Бијомбо уз „смајли“ алудирајући на велики број играча афричког порекла у тиму Триколора.
Пошто је његов коментар изазвао велики број критика, одлучио је да га обрише, па је објавио нови твит:
- Дајте, људи, сигурно нисте озбиљни… Разумем да је ово осетљива тема за неке, али то је била само шала. Имам пријатеље и бивше саиграче који су Французи и из Африке, или имају оба пасоша. Само шала. Хајде да престанемо сад“ написао је Бијомбо.
Препоручујемо

ПОСЛАСТИЦА И БЕЗ ЗВЕЗДА: Шпанија и Француска су највеће велесиле Европе
18. 09. 2022. у 08:51

ПОСЛАСТИЦА И БЕЗ ЗВЕЗДА: Шпанија и Француска су највеће велесиле Европе
18. 09. 2022. у 08:51

НИКАДА НЕ БИХ ИГРАО ЗА СРБИЈУ Миљеник "делија" изненадио ставом о репрезентацији
17. 09. 2022. у 20:26 >> 20:37

ОБОЈЕ ЖЕЛЕ У ЛИГУ ШАМПИОНА: Астон вила је јури преко Премијер лиге, док "певци" одмарају екипу за финале Лиге Европе
ЗНА се коме је шта потребно у обрачуну Астон виле и Тотенхема који укрштају копља на "Вила парку" од 20.30.
16. 05. 2025. у 07:35

"ТАЈ ЧОВЕК МИ ЈЕ УНИШТИО ДЕО ЖИВОТА!" Горан Иванишевић се појавио у Београду
Некада врхунски тенисер а сада тренер, Горан Иванишевић, дошао је у Београд.
15. 05. 2025. у 19:00

"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
16. 05. 2025. у 13:39
Коментари (3)