КАКВА ДРАМА У ДАЛАСУ: Лука Дончић нестварном игром срушио шампиона

30. 11. 2022. у 08:06

КОШАРКАШИ Даласа славили су против Голден Стејт вориорса резултатом 116:113, док је Ел-Еј клиперс славио против Портланд трејлблејзерса 118:112, а Њујорк против Детроита 140:110.

Лука Дончић остварио је у дуелу трипл-дабл, а његов тим славио је након велике драме.

Далас је био бољи ривал прве три четвртине, а на старту меча имали су и 17 поена предности, међутим, како је утакмица одмицала почело је да буде све неизвесније.

Тим из Тексаса имао је свега пет поена предности пред последњих 12 минута, а то је чета Стива Кера брзо надокнадила, те се ушло у резултатску клацкалицу, где је Далас био сигурнији и на крају заслужено уписао победу.

Дончић је остварио трипл-дабл, 41 поен, 12 скокова и исто толико асистенција. Тим Хардавеј је додао 22 поена, док је Динвиди допринео са 14.

У екипи Вориорса Кари је убележио 32 поена, Куминда је помогао са 14.

ЛА клиперси су преокретом заслужили победу против Портланда.Трејлблејзерси су контролисали ток већег дела меча, у трећој четвртини имали су и 18 поена предности, где се очекивало да меч рутински приведу крају, а онда им се у последњој деоници игра у потпуности распала.

Клиперси су то искористили и добили четвртину 36:17, што им је било довољно за победу.

У екипи Портланда, Анферни Симонс убацио је 37 поена, Грент је додао 32.

Код победника, Паувелових 32 и Џексонових 24 поена уз 12 асистенција били су пресудни за преокрет и победу.

Никси су рутински, убедљиво славили против Пистонса, а Џулијус Рендл је постигао 36 поена.

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07