ЗВЕЗДА СЕ ЖАЛИЛА ЕВРОЛИГИ: Ево шта црвено-бели траже после скандалозне судијске одлуке

31. 12. 2022. у 14:12
Након што су у Евролиги јавно признали да су судије тешким превидом оштетили Црвену звезду синоћ против Барселоне, српски првак затражио од лиге победу
Повезане вести

"ГРОБАРИ" И "ДЕЛИЈЕ" У ШОКУ! Постављен невероватан услов да гледају меч против Барселоне у Блауграни
КОШАРКАШКИ клуб Барселона објавио је невероватну вест.
06. 08. 2025. у 18:22
Најновије из рубрике

ПИКСИ ОТКРИО! Због чега нема Вање Милинковић Савића и зашто неће гледати кошаркаше у Риги
СЕЛЕКТОР фудбалске репрезентације Србије Драган Стојковић Пикси обратио се новинарима пред предстојеће утакмице у квалификацијама за Светско првенство, против Летоније у Риги и Енглеске у Београду.
01. 09. 2025. у 10:35 >> 11:41

МАРАКАНА СЕ ТРЕСЕ! Црвена звезда украла играча Милану и Порту
Црвена звезда је на корак од довођења озбиљног појачања!
01. 09. 2025. у 11:17

ЕУФОРИЈА ЗАБРАЊЕНА: Рукометаши Партизана не желе да их опусти плус четири из првог меча са чешком Карвином
РЕЗУЛТАТ пре игре. Стратег рукометаша Партизана Ђорђе Ћирковић када погледа на семафор постаје спокојнији пред реванш утакмицу суперквалификација за групну фазу Лиге Европе са Карвином. Црно-бели су тек у последња три минута успели да стекну леп капитал (31:27) пред другу, одлучујућу утакмицу, 6. септембра у Чешкој. Искусни стручњак верује да ће црно-бели у узвратном мечу одиграти много боље него прексиноћ на празној Бањици.
01. 09. 2025. у 11:11

КАКАВ ОБРТ! Александар Митровић се враћа у Европу, али тамо где га нико није очекивао
Капитен репрезентације Србије Александар Митровић већ недељама уназад се налази на излазним вратима Ал Хилала, а сада би коначно његов повратак у Европу могао и да се догоди.
01. 09. 2025. у 10:59

ШТА ЋЕ РЕЋИ НИКОЛА ЈОКИЋ? Стигле катастрофалне вести у Ригу, а онда...
ПОСЛЕ повреде Богдана Богдановића мораће Никола Јокић да засуче рукаве као никада пре како би Србију одвео до медаље.
01. 09. 2025. у 10:14
sedi1
31.12.2022. 14:19
..... bilo bi dobro i ispravno ,može i novo meč.... ako su ljudi....Kampasu zabranili , Luka povređen, ali neka ,novi meč..još veća LUDNICA...... !
Titty Mcboob
31.12.2022. 21:37
Haha koja budalastina, izgubili ste i tacka. Cemu sad kuknjava?? Koliko se 'gresaka' vama oprostilo u skorijoj buducnosti pa nikom nista