НЕОЧЕКИВАНО: Американац напустио Будућност
Кошаркашки клуб Будућност и двадесетседмогодишњи амерички бек Фил Бут споразумно су раскинули сарадњу.

FOTO: M. Vukadinović
Бут је за екипу из Подгорице наступио на 21 утакмици у АБА лиги и Еврокупу и имао је у просеку 7,2 поена, 1,7 скокова и 1,4 асистенције.
"Клуб жели Филу много среће у приватном животу и наставку каријере", објавио је црногорски клуб на свом сајту.
Спекулише се да би Бут могао да настави каријеру у Гравелину, уместо Ди Џеја Силија, који је прошле сезоне наступао за Будућност.
Након 13 мечева у АБА лиги, Будућност има скор 9-4, док је у Еврокупу на учинку 5-4 после девет кола у групи Б и налази се на петом месту.

ЈОКИЋ ЈЕ "ПРОВАЛИО" ОКЛАХОМУ! Српски ас зна како да нападне одбрану Тандера и избори седму утакмицу
ДЕНВЕР се налази пред испадањем и потребно му је да Јокић доминира на вечерашњем сусрету како би изборио мајсторицу са Оклахомом у полуфиналу Западне конференције (2.30).
15. 05. 2025. у 11:38

"ТАЈ ЧОВЕК МИ ЈЕ УНИШТИО ДЕО ЖИВОТА!" Горан Иванишевић се појавио у Београду
Некада врхунски тенисер а сада тренер, Горан Иванишевић, дошао је у Београд.
15. 05. 2025. у 19:00

ПРЕМЕШТЕНИ БАТИНИ ПОСМРТНИ ОСТАЦИ: Није више у Алеји - остварила му се велика жеља, ево ГДЕ сада почива
ВЕЛИМИР Бата Живојиновић био је један од највећих глумаца на просторима некадашње Југославије. Многи су га поштовали и ван Србије. Добитник је бројних признања, многим младим глумцима је био узор.
15. 05. 2025. у 12:10
Коментари (0)