НИКОЛА ЈОКИЋ ЈОШ ЈЕДНОМ ОДУШЕВИО СВЕТ: Србин нестварним трипл-даблом срушио Шарлот (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

12. 02. 2023. у 07:48

НИКОЛА Јокић одиграо још једну утакмицу у којој је одушевио. Србин је био најзаслужнији што је Денвер победио Шарлот са 105:119 (34:27, 26:30, 23:37, 22:25).

НИКОЛА ЈОКИЋ ЈОШ ЈЕДНОМ ОДУШЕВИО СВЕТ: Србин нестварним трипл-даблом срушио Шарлот (ВИДЕО)

ФОТО: Танјуг/АП

Није више никаква новост када центар Нагетса забележи трипл-дабл. Поново је то урадио и то на нестваран начин. Он је остварио учинак од 30 поена, 16 скокова и 10 асистенција и све ово за 34 минута на паркету, уз шут 11/22 за два, док тројке није шутирао.

Јокић је без дилеме био најзаслужнији што се тим Мајкла Мелоуна вратио из минуса од 15 разлике - 29:14, колико је било средином прве четвртине.

Шарлот је био бољи у првом кварталу, али од финишта другог периода Денвер је заиграо доста боље и преузео је контролу утакмице коју није испуштао до краја сусрета.

ФОТО: Танјуг/АП

Нагетси су дошли до трећег тријумфа у последњих пет мечева, док је криза Хорнетса продужена. Ово им је био седми везани пораз.

Поред Јокића код тима из Колорада се истакао Кентавијус Колдвел-Поуп са 15 поена. У редовима Шарлота најбољи је био Пи Џеј Вашингтон са 22 поена, док је Гордон Хејвард постигао 21.

Денвер је и даље лидер Западне конференције са учинком 39-18, док су Хорнетси на последњем 15. месту Истока са 15-43.

 

БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАД ЈЕ НАЈТЕЖЕ, ЈОКИЋ! Никола предводи Денвер у најбитнијем мечу Нагетса ове сезоне

КАД ЈЕ НАЈТЕЖЕ, ЈОКИЋ! Никола предводи Денвер у најбитнијем мечу Нагетса ове сезоне

НАКОН сјајне партије у четвртој утакмции серије између Нагетса и Клиперса, Денвер се узда у свог аса и нада се да ће на крилима његовог новог доминантног издања доћи до победе у кључној петој утакмици четвртфинала Западне конференције (4.00).

29. 04. 2025. у 13:30

ЗВАНИЧНО - РАЗВЕЛА СЕ ГАГА: Процес дуг 13 месеци, ПРОМЕНИЛА презиме, а Тони има нову девојку и то милионерку

ЗВАНИЧНО - РАЗВЕЛА СЕ ГАГА: Процес дуг 13 месеци, ПРОМЕНИЛА презиме, а Тони има нову девојку и то милионерку

ПАПИРИ за развод певачице Драгане Мирковић и Тонија Бијелића су потписани, а бракоразводни поступак је окончан после нешто више од годину дана.

29. 04. 2025. у 14:20 >> 14:21

Коментари (1)

„ГОСПОДСКА УЛИЦА” НА ДОРЋОЛУ – БОРИС РЕЖАК И МАРКО МИЛОШЕВИЋ ПРИРЕДИЛИ СПЕКТАКЛ У ФОНДАЦИЈИ MOZZART