ДУШКО ИВАНОВИЋ ЈЕ ЗБОГ ОВОГА "ПОЛУДЕО"! Ево шта стоји иза искључења искусног тренерског "вука" на мечу Партизан - Црвена звезда (ВИДЕО)
ТРЕНЕР Црвене звезде - Душко Ивановић, искључен је са полуфиналног меча Купа Радивоја Кораћа, у ком је његов тим играо са најљућим градским ривалом - Партизаном,
FOTO: Printskrin
Звезда је у спектакуларном мечу у дворани "Чаир" савладала Партизан, а искусни тренерски "вук" подлегао је под набојем емоцијама које сваки окршај ових тимова носи са собом. Ивановић је након две техничке грешке у кратком временском размаку морао да напусти паркет.
Кошаркашка Србија се питала шта је довело до овако бурне реакције Душка Ивановића. А иза свега стоји то да је он након једне спорне ситуације страствено приговарао судијама и то јер је сматрао да је Ален Смаилагић направио фаул на Филипом Петрушевим.
Ту ситуацију погледајте у приложеном видео снимку:
Тренер Црвене звезде је није могао скрштених руку да гледа како његовим тим бије велику битку са љутим ривалом, па је, колико му је то ситуација дозвољавала, из тунела константно делио инструкцији својим пуленима.
БОНУС ВИДЕО: МИЛИОНИ ЗА КОБИЈЕВ ДРЕС: Потрага за новим власником на аукцији у Њујорку
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОТПУНО ГОЛА: Објављене наге фотке жене нашег славног фолкера (ФОТО)
АНА Јовановић, супруга популарног певача Пеђе Јовановића, поново је успела да усија друштвене мрежама провокативним издањем са егзотичне дестинације.
21. 02. 2026. у 20:31
Коментари (1)