СРПСКИ ПОЗДРАВ У НБА: Марјановић први честитао Јокићу на невероватном достигнућу (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је исписао историју НБА лиге, а на невероватном достигнућу (100 трипл-даблова) међу првима му је честитао српски кошаркаш Бобан Марјановић.
ФОТО: Профимедиа
Они су у ноћи за нама играли један против другог. Денвер је савладао Хјустон са 112:133, а камере су на крају меча забележиле један леп тренутак. Наиме, срдачно су се поздравила двојица наших кошаркаша.
Њих двојица су се, како то српски обичаји налажу, пољубили три пута, потом и загрлили и показали да су велики пријатељи.
Подсетимо, Јокић је меч против Рокетса завршио са 14 поена, 11 скокова и 10 асистенција и то му је био 24. трипл-дабл ове сезоне у најјачој лиги на свету и 15. у последњих 20 утакмица.
Србин је сада шести на вечној листи по овом параметру. Испред њега су Расел Вестбрук (198), Оскар Робертсон (181), Меџик Џонсон (138), Џејсон Кид (107) и Леброн Џејмс (106).
БОНУС ВИДЕО: ЈОКИЋЕВА „СТОТКА“: Кога Србин јури по броју трпл-даблова
Препоручујемо
"БОГ СВЕ ВИДИ!" Немања Радоњић се огласио након понижења које је доживео од Хрвата
01. 03. 2023. у 10:18
ЂОКОВИЋ НЕ ДА ТРОН! Алкараз се опет повредио, ево докле Србин остаје на челу АТП листе
01. 03. 2023. у 13:30
БОРБА ЗА СКУДЕТО СЕ ЗАХУКТАВА: Интер не сме себи дозволити нови "кикс", али Богиња провинције се неће предати без велике борбе
ПОСЛЕ тешких пораза у последњим мечевима, Интер и Аталанта покушаће да се врате на победнички колосек у великом ломбардиском дербију Серије А који ће од 15 часова бити одигран данас на "Ђузепе Меаци".
14. 03. 2026. у 07:20
УКРАЈИНАЦ У СРБИЈИ ОКРЕНУО ЛЕЂА РУСКОЈ ЗАСТАВИ: Није могао ни да сања шта ће потом да се деси (ВИДЕО)
У најновије вести везане за Русију и Украјину - "уплела" се и Србија.
14. 03. 2026. у 21:45
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)