ОВО НИЈЕ ДОБРО: Богдан Богдановић због повреде пропустио меч

Часлав Вуковић

12. 03. 2023. у 08:26

СРПСКИ кошаркаш Богдан Богдановић нема среће ове сезоне. Он је због повреде пропустио Евробаскет, потом и почетак сезоне у НБА лиги, а сада је опет због повреде морао да буде ван терена.

ОВО НИЈЕ ДОБРО: Богдан Богдановић због повреде пропустио меч

Фото: АП

Он није био у тиму у поразу његове Атланте од Бостона 125:134 (38:37, 23:34, 28:30, 36:33) због бола у леђима. Екипа из Џорџије се још увек није огласила, па се још увек не зна какав је степен повреде.

Хоксима је без Богдановића било тешко да победе другопласирани тим Истока. Сјајни бек шутер је ове сезоне одиграо 42 меча на којима просечно бележи 14,4 поена, 3,3 скока и 3 асистенције.

До краја лигашког дела НБА остало је још 14 утакмица и остаје нада да повреда није озбиљније природе и да ћемо бившег играча Партизана и Фенербахчеа гледати на терену.

Што се меча тиче, најефикаснији играч код Бостона био је Џејсон Тејтум са 34 поена и 15 скокова, пратио га је Џејлен Браун са 24. На другој страни највише се истакао Тре Јанг са 35 поена и 13 асистенција, док је Садик Беј додао 17.

Селтикси сада имају учинак 47-21, а Атланта 34-34 и налази се на осмом месту Источне конференције.

БОНУС ВИДЕО: ЈОКИЋЕВА „СТОТКА“: Кога Србин јури по броју трпл-даблова

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!

РЕАЛ НЕЋЕ ПРОПУСТИТИ ОВУ ПРИЛИКУ: Мадриђани вечерас могу до првог места на табели!

ЛИДЕР чека понедељак да одигра свој меч, али Мадриђани имају шансу да већ у вечерас преузму врх. На "Бернабеу" стиже захуктала екипа Сосиједада (21.00), непоражена на последњих 11 мечева у свим такмичењима.

14. 02. 2026. у 08:00

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из Чавоглава - поред њега и Пленковић и први човек Загреба

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба

ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.

14. 02. 2026. у 14:35

Коментари (0)

КАКВИ ПРЕВАРАНТИ! Брука и срамота, невероватан СКАНДАЛ на Олимпијским играма, овакво варање се не памти! (ВИДЕО)