ДУШКО ИВАНОВИЋ ОБРАДОВАО ''ДЕЛИЈЕ'' ПРЕД ОЛИМПИЈАКОС: Два битна играча поново тренирају

Филип Милошевић

06. 04. 2023. у 08:31

Кошаркаши Црвене звезде дочекаће вечерас у Београду екипу Олимпијакоса у мечу 33. кола Евролиге.

ДУШКО ИВАНОВИЋ ОБРАДОВАО ДЕЛИЈЕ ПРЕД ОЛИМПИЈАКОС: Два битна играча поново тренирају

ФОТО: М. Вукадиновић

    Олимпијакос је лидер на табели најквалитетнијег европског клупског такмичења, пошто тим из Пиреја има 23 победе и девет пораза.

    Црвена звезда је два кола пре краја регуларног дела Евролиге остала без прилике да се пласира у топ осам. Српски и регионални шампион је тренутно 11. са скором 15/17.
    Црвена звезда је у децембру прошле године као гост у 15. колу Евролиге победила Олимпијакос 90:86.
    - Без обзира на све, желимо да добијемо ове две утакмице на крају. Олимпијакос је показао да има једну од најбољих екипа, и пласманом на табели, и екипом и квалитетом који поседује. Екипа која има изузетан таленат, играју годинама заједно, играју по аутоматизму, добро се познају, лако постижу кошеве. Наш циљ је да им онемогућимо да постижу такве кошеве, на свој лаган начин. Здравствено смо бољи, Бранко Лазић је почео јаче да тренира, тренинзима се вратио и Немања Недовић, док ће Бен Бентил за почетак паузирати седам дана - рекао је тренер Црвене звезде Душко Ивановић уочи меча са Олимпијакосом.
    Утакмица 33. кола Евролиге између Црвене звезде и Олимпијакоса биће одиграна вечерас од 19 часова у хали "Александар Николић", чије капије ће бити отворене два сата раније.

БОНУС ВИДЕО: ОВО СЕ НЕ БРАНИ: Александар Катаи и слободњак због ког су му сви у Звезди честитали

  

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗГРОЗИЛИ СУ МНОГЕ: Оно што су Украјинци урадили на Европском првенству - нико жив није очекивао

ЗГРОЗИЛИ СУ МНОГЕ: Оно што су Украјинци урадили на Европском првенству - нико жив није очекивао

Откако је почео рат у Украјини, Русија је била та чији су спортисти чешће били спомињани у светским круговима него украјински, јер је многима било (и још увек јесте) забрањено учешћа на међународним надметањима, али... Овога пута су Украјинци привукли велику пажњу - и то због скандала који су приредили.

15. 06. 2025. у 19:43

ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (0)

ШЕШЕЉ О БОЛНОЈ ИСТИНИ: Председник СРС открио зашто је Кијев данима избегавао размену тела погинулих војника