НИКОЛА ЈОКИЋ ДОБИО РИВАЛА: Познато против кога Денвер креће у поход на титулу у НБА лиги
МИНЕСОТА је у плеј-ину НБА лиге победила Оклахому са 120:95 (24:23, 33:24, 38:31, 25:17) и тако заказала дуел са Денвером на старту плеј-офа.
FOTO: Tanjug/AP
То значи да ће Никола Јокић поход на титулу у најјачој лиги на свету почети против осмопласирнаог тима Западне конференције.
Уколико Нагетси елиминишу Тимбервулфсе у полуфиналу их чека победник дуела Финикс - ЛА Клиперси, а онда у евентуалном финлу Мемфис, ЛА Лејкерси, Сакраменто или Голден Стејт.
Ривала је добио и Богдан Богдановић и његова Атланта. Они ће у четвртфиналу играти против другог најбољег тима на Истоку, екипе Бостона.
Распоред плеј-офа НБА лиге:
Милвоки - Мајами
Кливленд - Њујорк
Бостон - Атланта
Филаделфија - Бруклин
Денвер - Минсота
Мемфис - ЛА Лејкерс
Сакраменто - Голден Стејт
БОНУС ВИДЕО: ЈОКИЋЕВА „СТОТКА“: Кога Србин јури по броју трпл-даблова
Препоручујемо
ПАРТИЗАН ИСПИСАО ИСТОРИЈУ ЕВРОЛИГЕ: Зна се на кога ће црно-бели у топ 8
14. 04. 2023. у 22:23 >> 22:24
"ИСТО СУ УРАДИЛИ НОВАКУ ЂОКОВИЋУ": Медведев открио због чега је подивљао у Монте Карлу
14. 04. 2023. у 17:06 >> 16:46
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)