СЕЗОНА ИЗ СНОВА ЗА ЦЕНТРА ЈУТЕ: Кошаркаш ''џезера'' добио престижну награду
Фински кошаркаш Лаури Марканен добио је награду за играча који је највише напредовао у овој сезони НБА лиге.

Фото: Танјуг / АП
Марканен је просечно ове сезоне бележио 25,6 поена и 8,6 скокова, док су бројке у прошлој сезони биле доста слабије кад је бележио 14,8 поена и 5,7 скокова. Ове сезоне је именован и за ол-стара, први пут у каријери.
И поред сјајног старта сезоне, Јута није успела да се домогне плеј-офа, завршили су на 11. позицији.
Испод Марканена су по укупним гласовима Шеј Гилџес Александер из Оклахома сити тандера и Џејлен Брансон из Њујорк никса.
БОНУС ВИДЕО: ВАТРОМЕТ, БАКЉЕ КАО НИКАД ПРЕ... Кад "Мераклије" и Ниш славе 100. рођендан Радничког

НИСУ БЕЗ РАЗЛОГА ЕЛИМИНИСАЛИ ЗВЕЗДУ: "Легенде" освојиле бод на почетку Лиге шампиона, исто сањају и против силовитог Бајерна
ЈЕДАН од мање занимљивијих мечева другог кола Лиге шампиона биће одигран на Кипру где ће дебитант Пафос дочекати шестоструког првака Европе, Бајерн из Минхена (21.00).
30. 09. 2025. у 07:30

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
30. 09. 2025. у 12:50

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)