"АКО НАМ ПРЕДСЕДНИК ОСТАНЕ, НАДАМО СЕ БОЉЕМ": Велика подршка Вучићу уочи скупа (ВИДЕО)
27. 06. 2026. у 13:29
27. 06. 2026. у 13:29
27. 06. 2026. у 00:19 >> 13:19
27. 06. 2026. у 13:15
26. 06. 2026. у 12:47
26. 06. 2026. у 11:49
27. 06. 2026. у 13:06 >> 13:16
27. 06. 2026. у 10:59
Mama
03.05.2023. 08:52
Isto kao sa Djokovicem! Mnogo im je da srbin bude najbolji svih vremena.Ni Tesla nije dobio Nobelovu nagradu al je najbolji na Svetu.Zavist je cudo a amerikanci narocito- niti su nacija, niti su autohtoni zivalj niti je tradicija u kulturi.Ono zbunje sto na svakom vetru vitla po Americi ne moze da se meri sa hrastom.
zombilend
03.05.2023. 09:44
Baš kako treba u nato-naci "svetu": ne reaguješ na NEŠTO na šta ne možeš da UTIČEŠ...! Ko je NAJBOLJI Čovečanstvo ZNA... nato-naci "svet" NAMA POJMA!!!
Goran
03.05.2023. 10:45
Ovo je smijesno
MethodManWu
05.05.2023. 11:15
Obožavam Jokića i Denver, ali posle ovakvog teksta sam poželio da ispadnu u sledećoj rundi.