СРБИЈА ОВАКО НЕШТО НЕ ПАМТИ: Породица променила "Оче наш" због КК Партизан (ВИДЕО)
РЕАЛ Мадрид и Партизан одиграли су и пету утакмицу топ 8 фазе, а после те мајсторице у јавност је испливао један прилично невероватан снимак

Foto: TikTok printskrin
Подсетимо, Партизан је у Мадриду водио са 18 разлике, а изгубио, после чега је београдски клуб остао без даљег учешћа у елитном европском такмичењу, те ће се посветити плеј-офу АБА лиге (распоред мечева екипе Жељка Обрадовића можете сазнати кликом овде).
А колика уме да буде везаност појединих људи за црно-беле, сведочи и пример који следи, а који је објављен на ТикТок-у.
На снимку који је за мање од 24 часа виђен више од 200.000 пута, види се како једна српска породица, уз "мезе" на столу, а ишчекујући ТВ пренос мајсторице, има посебан обред.
Док су одрасле особе остале на својим местима у соби, један малишан је стао пред иконе и почео "Оче наш", али - са измењеним текстом:
- Оче наш, који си на небесима, да се свети име твоје, да дође царство твоје, да освојимо Евролигу заједно са Жељком Обрадовићем, амин!
- Даће Бог! - узвикнула је једна од старијих мушких особа, а сви присутни су се прекрстили.
Како је то изгледало, погледајте и сами:
Бонус видео: МАДРИД ОВАКВУ ЦРНО-БЕЛУ СЦЕНУ НЕ ПАМТИ: "Гробари" изашли на улице престонице Шпаније, а онда... (ВИДЕО)
Препоручујемо

ЈУЧЕ ЈЕ ПАРТИЗАН ДОЖИВЕО ШОК, ДАНАС ЗВЕЗДА: Црвено-бели су све очекивали, само ово не
11. 05. 2023. у 15:39

ВИМБЛДОН: Алкараз има проблема са миљеником домаће публике, Сабаленка маршира ка титули...
РЕДАКЦИЈА Типа вам је саставила тикет направљен искључиво од парова са најпрестижнијег тениског турнира на свету.
08. 07. 2025. у 09:30

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

"ПРОНАЦИСТИЧКА ПРОШЛОСТ, УСТАШКИ СИМБОЛИ" Французи о Хрватској после Томпсона: "Усташе убиле стотине хиљада Срба, Рома, Хрвата"
ФРАНЦУСКЕ новине "Le Monde" оштро су критиковале Хрватску после концерта Марка Перковића Томпсона, упозоривши да Хрватска показује све већу толеранцију према пронацистичкој прошлости из времена НДХ.
08. 07. 2025. у 17:43
Коментари (5)