АБА ЛИГА ПРЕЛОМИЛА! Познато ко суди четврти меч финалне серије између Звезде и Партизана
Словенци Саша Пукл и Матеј Болтаузер и Јосип Радојковић из Хрватске судиће четврти меч финала плеј-офа АБА лиге између Црвене звезде и Партизана, саопштено је данас на званичном сајту регионалног такмичења.
Photo: Partizan Mozzart Bet/Emilija Jovanović
Четврта утакмица финала плеј-офа АБА лиге биће одиграна у уторак од 19 сати, а домаћин ће бити Црвена звезда. Партизан води 2:1 у финалној серији, која се игра на три победе.
Евентуална мајсторица је на програму у четвртак од 20 часова у "Штарк арени".
Препоручујемо
"ВЕЋ ВИЂЕНИ СЦЕНАРИО!" Овако је Жељко Обрадовић реаговао на трећи меч финала АБА лиге
18. 06. 2023. у 23:32
ИГРАЋЕ СЕ ЈОШ! Црвена звезда победила Партизан, АБА финале се наставља
18. 06. 2023. у 23:13 >> 23:17
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"
ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.
04. 01. 2026. у 11:30
ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће
Тим речима хрватски "Вечерњи лист" пише о животном паду некада истинског спортског аса СФРЈ.
04. 01. 2026. у 14:03
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (1)