"НИСАМ ИГРАО ЗА ПАРТИЗАН, НЕГО..." Матијас Лесор се опростио од навијача и црно-белог дреса
ФРАНЦУСКИ кошаркаш Матијас Лесор напустио је Партизан. Он се врло емотивно опростио од навијача и црно-белог дреса.

ФОТО: М. Вукадиновић
Овај 27-годишњи центар ће каријеру наставити у Панатинаикосу, а у обраћању на друштвеној мрежи Инстаграм је открио да је годину и по дана живео за Партизан.
- Нисам годину и по дана играо за Партизан, живео сам Партизан! Хвала Партизану што је веровао у мене и пружио ми прилику. Недостајаће ми тим, саиграчи, стручни штаб. Ова сезона је била посебна и памтићу је за живота. Гробари, увек ћете ми бити у срцу. Хвала вам што сте ме прихватили, променили ми живот, хвала што сте имали такав утицај на мене и моју породицу. Носићу други дрес следеће године, али сам до краја живота гробар. Хвала ти за све, породицо - написао је Лесор на Инстаграму.
Француз је прошле године био један од најбољих играча Партизана у сезони у којој је тим Жељка Обрадовића играо четвртфинале Евролиге и освојио АБА лигу.
БОНУС ВИДЕО: НИКОЛА ЈОКИЋ ЈЕ ПОНОСАН: Коњ српског НБА аса освојио "Суботичку миљу"
Препоручујемо

НОВАК ЂОКОВИЋ НА "УДАРУ" АУСТРАЛИЈАНЦА: Ник Кирјос имао шта да му поручи пред Вимблдон
28. 06. 2023. у 12:38 >> 12:40

БРАЗИЛ ВЕЋ ИМА ЈЕДНОГ ЧЕТВРТФИНАЛИСТУ: Палмеирас је боqе пласиран у Серији А, али не иде му у последње време против Ботафога
У свебразилском дербију осмине финала светског клупског првенства састаће се Палмеирас и Ботафого.
28. 06. 2025. у 08:00 >> 23:04

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (2)