МОЖДА ЈЕ ОН ЗАМЕНА ЗА ДОБРИЋА? Сјајни амерички шутер је слободан, Звезда на потезу

И. М.

13. 07. 2023. у 20:00

ЈОШ једно име познато кошаркашким фановима широм Европе нашло се на летњем тржишту. Амерички крилни играч Дарун Хилијард завршио је једногодишњу епизоду у Макабију истеком уговора са великаном из Тел Авива.

МОЖДА ЈЕ ОН ЗАМЕНА ЗА ДОБРИЋА? Сјајни амерички шутер је слободан, Звезда на потезу

Евролига

Евролигашки ветеран, који је претходних сезона наступао за Басконију, московски ЦСКА и минхенски Бајерн, није имао претерано значајну улогу код тренера Одеда Каташа. У елитном такмичењу је проводио на терену просечно 13 минута и бележио 5,6 поена, 1,4 скока и 1,1 аистенцију.

Током плеј-оф серије са Монаком 30-годишњи Американац је добио нешто конкретнију ролу, играо је 19 минута по мечу и поправио статистику на 9,0 поена, 1,8 скокова и 1,6 асистенција. Тројке је шутирао фантастичних 54,5 одсто!

Хилијард се у неколико наврата доводио у везу са Црвеном звездом, којој је играч тих карактеристика и те како потребан, посебно након што је клуб напустио Огњен Добрић. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦРНОГОРЦИ У ШОКУ: Помислили за колону аутобуса да је стигла велика међународна ватрогасна помоћ, а оно...

ЦРНОГОРЦИ У ШОКУ: Помислили за колону аутобуса да је стигла велика међународна ватрогасна помоћ, а оно...

Најновије вести из Црне Горе, а које се тичу великих пожара због који је и Србија послала помоћ не би ли се ватрена стихија обуздала, изненадиле су цео Балкан. На моменат и насмејале због једне погрешне процене.

14. 08. 2025. у 17:22

ЦИФРА - БОЛИ ГЛАВА: Колику пензију прима Берчек? Сваког месеца на рачун му лежу ДВЕ СУМЕ

ЦИФРА - БОЛИ ГЛАВА: Колику пензију прима Берчек? Сваког месеца на рачун му лежу ДВЕ СУМЕ

МНОГИ кажу да је Александар Берчек један од највећих глумаца на овим просторима, а он је свој таленат доказивао идући из улоге у улогу, и изнова показујући чари свог глумачког умећа.

15. 08. 2025. у 13:20

Коментари (0)

ЕВРОПСКИ НАВИЈАЧКИ ХАОС: Хулигани из Украјине прете делијама после дешавања између Срба, Пољака и Руса!