ШПАНЦИ ПИШУ: Душко Ивановић доводи у Звезду играча са којим је сарађивао у Басконији

Филип Милошевић

14. 07. 2023. у 14:24

Како јављају шпански медији, Литванац Рокас Гедраитис члан Басконије, на мети је Црвене звезде.

ШПАНЦИ ПИШУ: Душко Ивановић доводи у Звезду играча са којим је сарађивао у Басконији

ФОТО: Твитер/КК Партизан

Једна од највећих жеља тренера црвено-белих Душка Ивановића је управо играч који наступа за Басконију, где је и сарађивао са црногорским стручњаком.

Гедраитис има 30 година, висок је 201 центиметар, игра на позицији тројке. Стандардни је репрезентативац Литваније и играч са дугогодишњим искуством у Евролиги.

Играч је Басконије од 2020. године, а пре тога је наступао за Албу из Берлина и Љетувас Ритас у домовини.

Прошле сезоне у Евролиги Литванац је имао просек од 10.4 поена и 5.9 скокова по мечу, уз индекс корисности 13.5.

БОНУС ВИДЕО: АНКЕТА: Шта ће Новак Ђоковић урадити ове године на Вимблдону

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕ ВОЛЕ ГА УКРАЈИНЦИ, НЕ ПОДНОСЕ ГА РУСИ, А ОН... Нови председник Пољске је - чувени фудбалски хулиган?!

НЕ ВОЛЕ ГА УКРАЈИНЦИ, НЕ ПОДНОСЕ ГА РУСИ, А ОН... Нови председник Пољске је - чувени фудбалски хулиган?!

Не воле га многи Украјинци, али не воле га ни многи Руси. Бивши је фудбалски навијач. И то, изгледа, учесник једне од најчувенијих масовних туча. А сада је постао председник Пољске.

02. 06. 2025. у 16:38

Коментари (2)

РИВИЕРА MONTENEGRO SWISSÔTEL У БУДВИ БУДИ НАЈВЕЋИ ИНТЕРЕС КУПАЦА НЕКРЕТНИНА ЗБОГ ПОСЕБНОГ ПРОГРАМА РЕНТИРАЊА