И ТО СЕ ДЕСИЛО: Атаман остаје без жељеног појачања, центар одбио зелене из Атине
Панатинаикос је довео Атамана на место тренера, а након тога и бројна појачања, имају огроман буџет и ретко ко може да им каже - не, па тако није успело ни дете Олимпијакоса Костас Слукас. Међутим, данас се и то десило, литвански центар их је одбио.

FOTO: EPA
Како јавља Баскетњуз, Донатас Мотиејунас је одбио Панатинаикос и близу је продужетка сарадње са Монаком.
Истакао је да преговори још нису закључени, али ће све бити завршено наредних дана.
Литванац је 2021. стигао у Монако, а прошле сезоне освојио је титулу у првенству и треће место у Евролиги.
БОНУС ВИДЕО: НИКОЛА ЈОКИЋ У ПРОВОДУ: Најбољи српски кошаркаш вечерас у кафани у Сомбору
Препоручујемо

ШПАНЦИ ПЛАШЕ ГРОБАРЕ: Миротић није дошао у Србију да потпише за Партизан
17. 07. 2023. у 11:38

ШПАНЦИ ТВРДЕ: Након Миротића, Партизан ''нациљао'' још једног кошаркаша Барселоне
17. 07. 2023. у 11:35

ЕВРОЛИГА НАЈАВИЛА НОВУ СЕЗОНУ: Ево кад ће Партизан и Звезда сазнати распоред
17. 07. 2023. у 11:03

ЈУЧЕ ЈЕ ЛАГАНО ДОШЛО: Ево данашњих предлога редакције Типа за "сигурица тикет"
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремили нове три "сигурице".
08. 06. 2025. у 07:23

"'АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО!" Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!
Албанија и Србија одиграли су бурну утакмицу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а селектор "орлова" Драган Стојковић Пикси на занимљив начин је реаговао по окончању сусрета.
07. 06. 2025. у 23:03

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)