ЕВРОЛИГАШКО ПОЈАЧАЊЕ БУДУЋНОСТИ: Подгоричани се похвалили искусним Американцем

Филип Милошевић

18. 07. 2023. у 12:24

Кошаркашки клуб Будућност наставља да се појачава за наредну сезону у којој га очекују искушења у Еврокупу и АБА лиги. После Флечера Мегија и Марвина Џонса стигло је вероватно и највеће појачање у Подгорицу.

ЕВРОЛИГАШКО ПОЈАЧАЊЕ БУДУЋНОСТИ: Подгоричани се похвалили искусним Американцем

ФОТО: ЕПА

Амерички кошаркаш Алерик Фримен нови је члан Будућности.

Фримен иза себе има и евролигашког искуства са Асвелом (18 мечева), док је кратко био и члан московског ЦСКА почетком 2022. године, након што се Армејцима наметнуо одличним играма у дресу Бурсе, под вођством Душана Алимпијевића.

Сезону за нама почео је у Венецији, завршио у Бешикташу, а сада ће први пут имати прилику да игра АБА лигу. Окушао се и у Еврокупу као кошаркаш Бурсе и Венеције, уписао 21 наступ, бележио 14 поена, 2,2 асистенције и два скока у просеку.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС У АЛБАНИЈИ! Многи побеснели, за све им крива Србија?!

ХАОС У АЛБАНИЈИ! Многи побеснели, за све им "крива" Србија?!

Седамнаести март се у Србији обележава као дан погорма српског становништва на Косову и Метохији, због језивих догађаја на овај датум 2004. године догодили у јужној српској покрајини. Међутим, на тај исти дан - велико незадовољство влада у Албанији, и за то је тамошњим фудбалским навијачима, условно речено, "крива" Србија.

17. 03. 2025. у 17:15

Коментари (0)

Игнорисање пушачког кашља може бити ризично – сазнајте зашто