ЈЕЗИВО: Страшан пад европске кошаркашке звезде, многи у хали се одмах ухватили за главу (УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК)

Дарко Николић
Дарко Николић

20. 08. 2023. у 17:27

ПОЉСКА је победила Босну и Херцеговину и освојила квалификциони олимпијски турнир, али је тај меч остао у сенци тешке повреде пољског кошаркаша Александера Балцеровског.

ЈЕЗИВО: Страшан пад европске кошаркашке звезде, многи у хали се одмах ухватили за главу (УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК)

Фото: Твитер

У самој завршници четврте четвртине он је покушао да, на додавање новог играча Партизана, Матеуша Понитке, лопту закуца у кош селекције БиХ, али како је испод њега остао Јусуф Нуркић, Балцеровски не само да није успео у својој намери - већ је, изгубивши равнотежу, страшно пао.


Нуркић је и сам завршио на паркету, држао се накратко за уста, али се он сам придигао, за разлику од пољског центра који је уз помоћ других напустио паркет и више се на њега није враћао.


Пред вама је снимак језивог пада репрезентативца Пољске и молимо да, ако може да вам позли од гледања таквих сцена, не емитујете снимак, јер је узнемирујуће садржине.
---
---

До изласка са терена, Балцеовски, члан Панатинаикоса, је уз 14 поена имао и седам скокова, те три асистенције.

У победи Пољске од 76:72 истакао се највише Михал Соколовски, и то са 16 поена и седам скокова, а исти толики кошгетерски учинак имао је репрезентативац Босне и Херцеговине Александар Илић, уз скок више.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УЧЕНИЦИ БИЛИ ЗАБЕЗЕКНУТИ: Шта је наставница обукла - одмах је сликали, фотке су обишле свет

УЧЕНИЦИ БИЛИ ЗАБЕЗЕКНУТИ: Шта је наставница обукла - одмах је сликали, фотке су обишле свет

НАСТАВНИЦА Вероника Дукју потрудила се да визуелизује своју лекцију из анатомије. Њен потез одушевио је хиљаде корисника друштвених мрежа, на којима су се прошириле фотографије са њеног часа.

04. 06. 2025. у 10:42

Коментари (0)

ОНА ЈЕ ЋЕРКА НАЈУТИЦАЈНИЈЕГ СРБИНА, КУМА ЈОЈ ЈЕ ШЕРОН СТОУН: Ко је лепа Хелена, девојка која живи у богатству са обе ноге на земљи?