ТЕК ЋЕТЕ ДА ГОВОРИТЕ ДА ВАС ЦЕО СВЕТ РАЗУМЕ: Стефан Јовић натерао коментатора ФИБА да проговори српски! (ВИДЕО)
СТЕФАН Јовић одиграо је сјајну партију у дресу Србије у уводном мечу на Мундобаскету. Једним потезом посебно је одушевио планету.
FOTO: FIBA.Basketball
У првој четвртини сусрета против Кине Јовић је подигао целу дворану на ноге, а равнодучни нису остали ни коментатори у Манили. Посебно одушевљење исказао је спикер који меч коментарише за званични канал ФИБА.
После додавањ Николе Милутинова повукао је Нишлија контру, провукао лопту иза леђа и тако преварио свог чувара, а онда елегантно уз фаул постигао кош за преокрет нашег тима.
Одушевљени коментатор након потеза Јовића узвикнуо је на српском: "Хвала лепо, тханк yоу верy муцх"!
Меч Србије могли сте да пратите на сајту "Новости", као и сва дешавања на Светском првенству у кошарци. Шта се дешавало другог дана проверите у посебном блогу посвећен Мундобаскету 2023.
БОНУС ВИДЕО „Јокићева „стотка“: Кога Србин јури по броју трипл-даблова
Препоручујемо
ВЕЛИКА ПОБЕДА У СЕНЦИ ПОВРЕДЕ: Србија отворила Мундобаскет баш моћном игром, али...
26. 08. 2023. у 15:44 >> 15:48
СВЕТСКО ПРВЕНСТВО У КОШАРЦИ 2023: Утакмице, резултати, табеле, коначан пласман - све на једном месту!
10. 09. 2023. у 13:39 >> 13:39
ДОНЧИЋ ИМ ТО НИЈЕ ЗАБОРАВИО! Словенац се свети "вуковима" за оно шта се десило прошле сезоне
ВЕЧЕРАС ћемо гледати реванш првог кола прошлогодишњег плеј-офа када Лејкерси буду угостили Тимбервулвсе у "Крипто.ком арени" (4.00).
24. 10. 2025. у 13:45
РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
23. 10. 2025. у 14:39
ЗЕМЉОТРЕС УСРЕД ДНЕВНИКА: Водитељка се обратила у страху: "Надам се да ће бити све у реду" (ВИДЕО)
ДОК је читала вести у ноћном Дневнику, прекинуо ју је земљотрес...
24. 10. 2025. у 19:43
Коментари (0)