НИКО НЕ ЖЕЛИ У БЕОГРАД: Кошаркаши Ефеса рекли што сви мисле
Кошаркаши Ефеса изјавили су данас да су им најтежа гостовања у Евролиги против екипа Партизана и Црвене звезде.

FOTO: Tanjug/AP
Кошаркаши Ефеса одговарали су на питање медија тима Евролиге о најтежем гостовању у такмичењу.
Према мишљењу кошаркаша екипе из Истанбула, најтеже је гостовати у Београду против Партизана и Црвене звезде.
Од седморице анкетираних играча Ефеса, њих петорица су навела да је најтеже гостовање Партизану, а двојица играча турског клуба су се одлучила за Црвену звезду.
Нова сезона у Евролиги почиње петог октобра. Црвена звезда ће у првом колу дочекати Асвел, док ће Партизан гостовати Макабију у Тел Авиву.

"ДАН Д" ЗА МИЛЕНКОВИЋА И НОТИНГЕМ: Победа над Челсијем би им могла донети пласман у Лигу шампиона
НАЈЗАНИМЉИВИЈИ меч последњег кола Премијер лиге биће одигран на "Сити граунду" где ћемо гледати обрачун Нотингем фореста и Челсија (17.00).
25. 05. 2025. у 07:40

СРПСКА ПОСЛА! Ево како је Никола Јокић реаговао када је сазнао да није МВП НБА лиге
Никола Јокић, кошаркаш који је по многима заслужио МВП награду за најкориснијег играча МВП лиге, покраден је и ове године. Признање је додељено Шаију Гилџис Александеру, а сада испливавају нове информације о томе како је ту вест прихватио Србин.
25. 05. 2025. у 13:00

"ОД ТУГЕ ПОСЛЕ СМРТИ МУЖА ДОБИЛА САМ РАК" Тешка судбина наше истакнуте глумице
ЂУРЂИЈА Цветић, истакнута српска глумица, суочила се с тешким животним ударцима који су оставили дубоке трагове. Упркос свему, задржала је достојанство и снагу, због чега су је многи сматрали хероином српске глумачке сцене.
25. 05. 2025. у 13:31
Коментари (0)