АУТОКОШ КОЈИМ ЈЕ ПАРТИЗАН ИЗГУБИО ОД МЕГЕ: Моменат који је све у хали шокирао у последњој стотинки (ВИДЕО)
Мега је на невероватан начин победила Партизан у 4. колу АБА лиге: водила је и 20 поена разлике, да би упорним црно-белима, уз звук сирене пресудио аутокош који је постигао Урош Трифуновић.

FOTO: Twitter / Mozzartbet
О невероватном току меча Мега - Партизан "Новости" су вас већ подробно известиле, а ево и видео снимка детаља који је одлучио победника.
За последњи напад Мега је имала 18 секунди. Испрва, Никола Топић није успео да поентира, а онда је, борећи се за лопту са Плавшићем, Трифуновић случајно убацио лопту у сопствени, односно Партизанов кош:
Тако је пао у воду покушај тоталног преокрета црно-белих, који су надокнадили "-20" понајвише захваљујући сјајним партијама Алексе Аврамовића (26 поена, четири скока, две асистенције) и Френка Каминског: 24 поена, уз шут за два 7/8, а за три 2/2 (и шест скокова).
Трифуновић, који није дао ниједан кош Меги, дао је један свом клубу и тим нехотичним поготком у борби за лопту пресудио коме ће припасти два бода са ове утакмице.
(Званична АБА статистика на крају је одлучујући погодак признала Плавшићу, али су видео-снимци потврдили да он није дотакао лопту, већ поменути кошаркаш Партизана).
Не пропустите:
БОНУС ВИДЕО: Срби тешко прихватају да неко нешто боље ради од њих, због овога су момци шампиони

"ДЕЛФИНИ" ПЛИВАЈУ КА ЗЛАТУ: Србија руши највећег ривала и иде у финале Светског првенства
РЕПРЕЗЕНТАТИВЦИ Србије пласирали су се у полуфинале Светског првенства, а данас их очекује тежак задатак.
22. 07. 2025. у 08:40

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Београда
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
22. 07. 2025. у 12:27

ВЕЛИКЕ ДЕВОЈКЕ: Федерерове ћерке више нису мале - лепе близнакиње, видите на кога личе (ФОТО)
ПОРЕД њих две, Роџер Федерер је отац двојице дечака - Леа и Ленија.
22. 07. 2025. у 17:19
Коментари (0)