ЕВРОЛИГА ПРИЗНАЛА ГРЕШКУ: Монако оштећен у Београду (ВИДЕО)
Партизан је савладао Монако после продужетка у уторак у Београду, а екипа Жељка Обрадовића је успела да се врати из двоцифреног заостатка.
FOTO: M. Vukadinović
Нешто слично попут меча са Арманијем, само Миланези немају разлога за притужбе, јер је Партизанов тријумф чист као суза, али руку на срце,то се не може рећи за утакмицу са Французима.
Гости су незадовољни напустили утакмицу због суђења, сматрају да је гомила одлука било на њихову штету, чак су и тражили реакцију надлежних и сада су се огласили челници такмичења.
Евролига је управо представила један случај.
Наиме, у последњим секундама продужетка, после ухваћене лопте Партизан није пренео лопту на половину Монака за осам секунди.
Евролига се огласила и напоменула да су судије погрешиле у овом случају!
Препоручујемо
ШТА ЈЕ ТАЈНА ЛЕДЕЈОВЕ ГРЕЈАЛИЦЕ? Необична талија Американца, а сада је све јасно
08. 12. 2023. у 10:38
ДОМАЋИН ЈЕ ВЕЛИКИ ДУЖНИК ДОРТМУНДА: Биће голова на Аугзбург арени!
АУГСБУРГ ће на свом терену угостити Борусију Дортмунд у 9. колу Бундеслиге, у петак од 20.30.
31. 10. 2025. у 07:52
ШОК! Кошаркашки репрезентативац Никола Топић (20) има рак!
Најновије вести из НБА лиге су шокантне.
30. 10. 2025. у 17:45 >> 17:59
ОДБРУСИЛА ЦАРИНИКУ: Гоцу на граници назвали Рашином мамом
ПЕВАЧИЦА без длаке на језику говори о односу са супругом Рашом Новаковићем, увек се са шалом осврћући на разлику у годинама која је многима била главна тема на почетку њиховог забављања.
31. 10. 2025. у 18:35
Коментари (0)