БОЖЕ, САМО НЕ ОН! "Срце ми се заледило када је Звезда отпустила Душка"
ДУШКО Ивановић је познат као тренер са челичном дисциплином, што се не свиђа баш свим играчима, па се тако уплашио и Чима Монеке, када је дошло до могућности да сарађује са црногорским стручњаком.
Photo: Partizan Mozzart Bet/Emilija Jovanović
Наиме, Американац игра бриљантно у дресу Басконије ове сезоне, али није мислио да ће тако бити у моменту када је у клуб дошао Ивановић.
- Приче које сам чуо о њему... Застрашујуће. Пре него што сам га срео? Застрашујуће! Преплашили су ме причама - навео је Монеке.
Басконији није добро ишло на старту сезоне и говорило се о промени тренера.
- Чули смо гласине о томе да ће претходни тренер да буде отпуштен. И то се причало недељама. И одједном Звезда отпушта Душка и срце ми се заледило јер сам знао шта се спрема. Сви су ми слали поруке о томе. Мислио сам само, Боже, не... Презнојавао сам се.
Али ствари су брзо дошле на своје, Монеке се савршено уклопио у Ивановићев систем.
- Стигао је. И сада мислим да је невероватан човек. Имао сам разговоре са неким људима, неки од њих су са њим били ту од почетка сезоне. Са некима и одраније. Није исти као пре - закључио је Монеке.
Ерик Мекалум је имао занимљиве коментаре, рекао је Монекеу да мисли добро о Ивановићу јер није са њим прошао припремни период, као и да се кошаркаши Звезде и даље опорављају од рада са њим уочи почетка сезоне.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"
ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.
03. 07. 2026. у 17:09
Коментари (0)