ОВО СЕ ЧЕКАЛО! Познато ко суди меч Црвена звезда - Партизан у АБА лиги

Александар Илић
Александар Илић

27. 01. 2024. у 11:34

КОШАРКАШИ Црвене звезде и Партизана састаће се у 18. колу АБА лиге.

ОВО СЕ ЧЕКАЛО! Познато ко суди меч Црвена звезда - Партизан у АБА лиги

АБА лига/ Емилија Јовановић

Домаћин ће бити Црвена звезда, а дуел се игра у недељу од 19 часова.

Информација која многе занима сада је познато - ко ће судити "вечити дерби".

Правду ће делити тројац - Саша Пукл из Словеније, Јосип Радојковић из Хрватске и Србин Урош Обркнежевић.

Ово ће бити четврти сусрет Звезде и Партизана у овој сезони, а однос у победама је 2:1 у корист црно-белих.

Звезда је тренутно лидер на табели АБА лиге са скором 15-2, док је Партизан на другој позицији и има 13 победа и четири неуспеха.

БОНУС ВИДЕО: Они су наш понос! После Ђоковића, Јокићу уручено значајно признање

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАПЛАТА ДУГОВА: ПСЖ није заборавио пораз из финала Лиге шампиона 2020. године и више је него спреман да се освети Баварцима

НАПЛАТА ДУГОВА: ПСЖ није заборавио пораз из финала Лиге шампиона 2020. године и више је него спреман да се освети Баварцима

ДЕРБИ четвртфинала Светског клупског првенства вечерас ће од 18 часова на "Мерецедс бенз стадиону" у Атланти одиграти ПСЖ и Бајерн Минхен.

05. 07. 2025. у 07:20

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

Коментари (0)

УДАРНА ВЕСТ У САД: Погинула Трампова сарадница (29) - сурвала се у провалију од 107 метара (ВИДЕО)