ВАСИЛИЈЕ МИЦИЋ ИМА НОВИ КЛУБ: Српски кошаркаш отишао из Оклахоме, ево где наставља каријеру

Часлав Вуковић

08. 02. 2024. у 18:22

СРПСКИ кошаркаш Василије Мицић каријеру ће наставити у Шарлот хорнетсима као део трејда овог клуба и његове Оклахоме.

ВАСИЛИЈЕ МИЦИЋ ИМА НОВИ КЛУБ: Српски кошаркаш отишао из Оклахоме, ево где наставља каријеру

Фото: Профимедиа

Како је пренео чувени Адриан Војнаровски, бивши кошаркаш Црвене звезде је део компензације између клубова.

Осим њега у Шарлот су отишли некадашњи кошаркаш Партизана и један од миљеника ''гробара'' Давис Бертанс и Тре Ман, док је редове Тандера појачао Гордон Хејвард.

Мицић је у Оклахоми просечно бележио 3,3 поена, 0,8 скокова и 2,5 асистенције по утакмици.

Његов нови клуб је један од најслабијих ове сезоне у НБА лиги. Шарлот заузима 13. место на табели Источне конференције са учинком 10-40.

Ипак, српски плејмејкер би могао да добије више простора за игру него што је то био случај у Оклахоми.

БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БАЛКАН ГЛЕДА И НЕ МОЖЕ ДА ВЕРУЈЕ: Ево шта су урадили црногорски навијачи у Босни

БАЛКАН ГЛЕДА И НЕ МОЖЕ ДА ВЕРУЈЕ: Ево шта су урадили црногорски навијачи у Босни

Србија и њени навијачи, а често и Хрватска и тамошњи тифози, често су разлог да се најновије вести о навијачима са Балкана пробију у светске медије баш из неке од те две државе. Али, овога пута ту "главну улогу" узели су им "колеге" из Црне Горе и Босне и Херцеговине.

24. 06. 2025. у 15:16

Коментари (0)

Џезверска - кафа која окупља