ОРЛАНДО ПОВУКАО ДРЕС ШЕКИЛА О'НИЛА: Меџикси по први пут у историји ово урадили због некога

Филип Милошевић

14. 02. 2024. у 13:21

ОРЛАНДО Меџик је на специјалној церемонији повукао дрес Шекила О'Нила са бројем 32 из употребе и подигли су га под кров "Киа центра".

ОРЛАНДО ПОВУКАО ДРЕС ШЕКИЛА ОНИЛА: Меџикси по први пут у историји ово урадили због некога

Screenshot / TNT

Након Лос Анђелес лејкерса и Мајами хита, дошао је ред да се дрес Шекила О’Нила повуче и у Орланду. Он је први играч клуба који је добио ово признање.

О’Нил је као први пик 1992. године дошао у Орландо.

Екипу Меџика је довео до НБА финала 1995. године у ком су поражени од Хјустон рокетса. Прешао је у Лејкерсе 1996. године као слободан агент.

- Знате, има она стара изрека: ‘Никада не заборавите одакле сте дошли’. Моја професионална каријера је почела овде. Већи део живота живео сам овде. Људи су били гостољубиви. Никада нисам мислио да ће овај дан доћи - рекао је О’Нил.

БОНУС ВИДЕО: САХРАНА ДЕЈАНА МИЛОЈЕВИЋА: Србија се опрашта од Милоја

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕ ВОЛЕ ГА УКРАЈИНЦИ, НЕ ПОДНОСЕ ГА РУСИ, А ОН... Нови председник Пољске је - чувени фудбалски хулиган?!

НЕ ВОЛЕ ГА УКРАЈИНЦИ, НЕ ПОДНОСЕ ГА РУСИ, А ОН... Нови председник Пољске је - чувени фудбалски хулиган?!

Не воле га многи Украјинци, али не воле га ни многи Руси. Бивши је фудбалски навијач. И то, изгледа, учесник једне од најчувенијих масовних туча. А сада је постао председник Пољске.

02. 06. 2025. у 16:38

Коментари (0)

РИВИЕРА MONTENEGRO SWISSÔTEL У БУДВИ БУДИ НАЈВЕЋИ ИНТЕРЕС КУПАЦА НЕКРЕТНИНА ЗБОГ ПОСЕБНОГ ПРОГРАМА РЕНТИРАЊА