ЛИТВАНИЈА ОСЛАБЉЕНА: Без играча Жалгириса у "прозорима"
КОШАРКАШКА репрезентација Литваније биће ослабљена на старту квалификација за Европско првенство 2025. године пошто селектор Казис Максивитис неће моћи да рачуна на играче Жалгириса, Лауринаса Бирутиса и Довидаса Гедраитиса.

FOTO: FIBA.Basketball
Како је саопштено на сајту Кошаркашког савеза Литваније, Бирутис се повукао из репрезентације због "мањих здравствених проблема", док је Гедраитис повредио бутни мишић.
Литванија у петак дочекује Пољску, а четири дана касније гостује Естонији. У групи Х уз Литванију, Пољску и Естонију је и Северна Македонија.
Пољска је као домаћин већ обезбедила пласман на Еуробаскет, а уз њу ће и две најбоље пласиране селекције.
БОНУС ВИДЕО: СВИ КАО ЈЕДАН: Играчи и навијачи Звезде заједно прославили Куп Кораћа
Препоручујемо

ТУМБАЊЕ НА АТП ЛИСТИ! Овај дечко се не шали, Новак Ђоковић добио озбиљну претњу
19. 02. 2024. у 09:15

А ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И СПРЕМА ОСВЕТУ: Јаник Синер је управо ушао у историју тениса!
18. 02. 2024. у 22:29

ОСОКОЉЕНИ ПАРТИЗАНОВИ КЛИНЦИ ИДУ У ПОЉСКУ ПО ПОБЕДУ: Олександрија је очајно одрадила припреме за нову сезону
ПАРТИЗАН гостује украјинској Олександрији у оквиру другог преткола Лиге конференције.
24. 07. 2025. у 10:21

"ДЕЛИЈЕ" НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ! Ванредно саопштење навијача Црвене звезде после оног што се десило на Маракани (ВИДЕО)
Фудбалски клуб Црвена звезда представио је ново појачање - Марко Арнаутовић изашао је пред новинаре, а једно питање емотивно је погодило новог фудбалера црвено-белих. Тицало се Синише Михајловића, а реакција је била таква - да су због тога морале да се огласе и "делије", најватренији навијачи клуба с Маракане.
24. 07. 2025. у 17:15

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво
НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.
25. 07. 2025. у 08:55
Коментари (0)