АВРАМОВИЋ ПРЕД ЕФЕС: "Сви смо изузетно мотивисани, једва чекамо меч"
Кошаркаши Партизана ће у четвртак од 20.30 часова у Београду дочекати Ефес у 27. колу Евролиге.

ФОТО: А. Илић
Кошаркаш Партизана Алекса Аврамовић изјавио је да су сви играчи "црно-белих" мотивисани и да једва чекају меч са Ефесом.
- Добили смо одређен број дана слободно, они који нису играли за репрезентацију, растеретили су се, одморили мозак и главу, јер је иза нас био турбулентан период. Поготово са тим поразом у финалу Купа, пошто смо много желели да освојимо Куп. Сутра нас очекује једна тешка утакмица против Ефеса. То је једна од најталентованијих нападачких екипа у Европи. Знамо да ће сутра опет доћи 20.000 људи да нас подржи. На нама је да подигнемо ниво агресивности и да покушамо да победимо - рекао је Аврамовић.
Он је играо за репрезентацију Србије у мечевима квалификација за ЕП 2025. против Финске и Грузије.
- Увек ми је лепо, увек се поносно осећам, као и остали, када одемо да представљамо нашу земљу, свима нам пуно значи. Сада смо се вратили у клубове, фокус је на Ефесу, Цедевити. Сви смо се ресетовали, имали смо јуче дан одмора - додао је кошаркаш Партизана.
Аврамовић је навео да има изузетно поштовање за кошаркаша Ефеса Шејна Ларкина.
- Он је велики шампион и сјајан момак. Знамо колико је добар и агресиван на оба дела терена, као и колико је донео Ефесу у претходних пар сезона. Свугде је оставио значајан траг. Али није само он Ефес, ту су и остали играчи, сви играју врхунски, сви су јако талентовани - рекао је Аврамовић.
Он је истакао да су сви играчи Партизана мотивисани за сутрашњи меч.
- Сви смо мотивисани и једва чекамо сутра да изађемо на терен. Ми смо имали те утакмице, које смо у тесним завршницама губили. Спремали смо се за Ефес, добро смо тренирали и надамо се да ћемо сутра да победимо - истакао је Аврамовић.
Кошаркаш Партизана Бруно Кабокло изјавио је да је екипа спремна за дуел са Ефесом.
- Имамо веома добру енергију, мало смо се одморили, мало били са националним тимом, због тога се осећамо добро и спремни смо за наредну утакмицу. Свака утакмица је важна за нас, али мислим да можемо то да урадимо. Идемо утакмицу по утакмицу, радимо шта тренер каже и дајемо све од себе - навео је Кабокло.
Партизан се тренутно налази на 11. месту на табели Евролиге са 12 победа и 14 пораза, док је Ефес 14. са скором 11/15.
Бонус видео Кошаркаши Србије стигли и у Тбилиси

КО ДРУГИ НЕГО ВЛАХОВИЋ? Србин предводи навалу Јувентуса у обрачуну са препорођеним Миланом
СТАРА дама брани низ без пораза, а росонери желе да потврде шампионске амбиције у највећем мечу Серије А овог викенда који се игра на "Алијанц стадиону" од 20 часова и 45 минута.
05. 10. 2025. у 07:20

ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди (ФОТО)
Најновије вести из тениса су прилично невероватне.
03. 10. 2025. у 19:45

"ИСТИНА ЈЕ - БИЛА САМ С ЊИМ" Милица Павловић признала за везу: "Не знам што сам то крила"
"КАДА волим, дајем се безусловно. Тада само треба да ми верујете, ништа друго. Само поверење немојте да ми изиграте, све остало може. И ја партнеру верујем исто тако и онда нећемо имати проблем, али ако се усуди да ми изигра поверење, то је крај, у стању сам да се окренем и да се правим да га никада познавала нисам."
03. 10. 2025. у 21:02
Коментари (0)