ТРОФЕЈ СРПСКОГ КУПА ЗА КОШАРКАШИЦЕ ИДЕ У НОВЕ РУКЕ: Мега победила Краљево, за трофеј са Партизаном
КОШАРКАШИЦЕ Меге победиле су Краљево са 82:74 (20:22, 22:12, 18:24, 22:16) и пласирале су се у финале Купа Милан Цига Васојевић.
ФОТО: КСС
Утакмица је у уводним минутима била потпуно изједначена, а после пет минута игре је била нешто боља и повела 12:5. Одговориле су Краљевчанке мини серијом 5:0, а до прве паузе практично се играло кош за кош – 20:22.
И у другој четвртини ситуација се није променила, екипе су биле потпуно егал. После више од два минута без коша, на семафру је дуго стајао резултат 27:25. Повела је Мега после пет везаних поена Поповић у 26. минуту 30:27. Наставиле су Београђанке да контролишу резултат, повећале после тројке Росић на 37:28, а на полувреме отишле са 42:34.
Нису предавале кошаркашице Краљева и у последњи квартал су успеле да уђу са само два поена минуса - 60:58.
Иако је Мега почетком четврте четвртине отишла на нешто осетнију предност, ривалке су наставиле да се боре, па су у 35. минуту пришле на 66:62.
Ипак, екипа из Београда је на крају успела поново да се одвоји на већу разлику захваљујући сјајној Недељков која је постигла чак пет тројки.
Мега ће се у финалу у недељу од 19 сати у нишком "Чаиру" за трофеј борити против Партизана. Нека од ове две екипе ће постати нови шампион, јер је титулу бранила Црвена звезда.
БОНУС ВИДЕО: Овако су кошаркашице Партизана славиле победу над Звездом у Купу
Препоручујемо
"ПРЕСТАНИТЕ ДА ПИЈЕТЕ!" Владимир Путин имао несвакидашњу поруку за Русе
02. 03. 2024. у 20:44
ПАРТИЗАН СА ПРВОГ МЕСТА ЧЕКА ДЕРБИ: Црно-бели добили и Железничар, нека се спреми Звезда! (ВИДЕО)
02. 03. 2024. у 20:23 >> 18:23
НОВА СТРАТЕГИЈА: Ево шта Украјинке сада раде када морају на терен против Рускиња (ВИДЕО)
02. 03. 2024. у 19:21
ЈОКИЋ РЕДОВНО ДОМИНИРА ПРОТИВ САКРАМЕНТА: Кингси постају омиљени противник најбољем кошаркашу данашњице
СРБИН је невероватно отворио сезону, а ново доминанто издање најбољег кошаркаша света очекујемо на вечерашњем сусрету Денвера и Сакрамента који се састају у "Голден 1 центру" пет сати после поноћи.
11. 11. 2025. у 13:00
СКАНДАЛ У БЕОГРАДУ: Дете прегажено у стампеду због туче српских навијача (ВИДЕО)
Сраман догађај потресао је српски фудбал, а најновије вести из њега - прилично су узнемириле све љубитеље "најважније споредне ствари на свету".
10. 11. 2025. у 15:20
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)