ЈОКИЋ О ДОУЖЕРУ: "Уживао сам да играм са њим"
Српски центар Никола Јокић делио је свалчионицу са актуелним кошаркашем Партизана Пи Џеј Доужером.
FOTO: M. Vukadinović
Јокић је коментарисао његове партије док су били саиграчи, као и да је велика штета што га повреде нису заобишле.
- Његов највећи проблем су биле повреде, да се није то догађало верујем како би и даље био са Денвер Нагетсима. Волео сам да играм са Пи Џеј Доужером, може да покрије више позиција, сјајан је тимски играч. Био је заиста добар играч за нашу екипу. Заиста сам уживао да играм са њим - рекао је Јокић.
Доужер ове сезоне у Евролиги просечно бележи девет поена уз три скока и три асистенције.
БОНУС ВИДЕО: Кошаркашице Меге освојиле Куп победом над Партизаном
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"ОН ИМА ТАЈ ПОГЛЕД У ОЧИМА!" Новак Ђоковић одрадио први тренинг у Индијан Велсу (ВИДЕО)
05. 03. 2024. у 13:28
СРБИ МУ ОВО НЕЋЕ ОПРОСТИТИ! Никола Јокић ујео за срце навијаче Партизана и Звезде
05. 03. 2024. у 10:11
МИЛАН ЂУРИЦА: Добићеш кад дође! (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
15. 05. 2026. у 14:00
ПРЕЛОМНИ ТРЕНУЦИ ИСТОРИЈЕ: Како Доналд Трамп спасава Црвену звезду и Партизан?
Најновије вести везане за КК Црвена звезда, КК Партизан али и не само те европске клубове стижу из Америке. Доналд Трамп, председник Сједињених Америчких Држава, за то се побринуо.
14. 05. 2026. у 21:35
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)