ОБРАДОВИЋ ПРЕД БАСКОНИЈУ: "Знамо какав су шутерски тим, морамо бити спремни"
Пред кошаркашима Партизана ове недеље је дупло коло у Евролиги. У уторак у београдску Арену стиже Басконија, а потом, два дана касније, екипа Реал Мадрида.

ФОТО: М. Вукадиновић
Црно-бели тако пред својом публиком јуришају на место које води о топ 8, а на пет кола до краја регуларног дела такмичења заузимају десето место.
Да неће бити лако са шпанским великанима, свестан је и Жељко Обрадовић.
- Сад смо у ситуацији да наредне три утакмице играмо код нас у Арени, то је добра ствар. Знамо колико су важне, још имамо шансе да будемо у тих, како се то већ зове, топ тен, тако да ћемо пробати да у односу на оно што нам је искуство из прве утакмице, да се припремимо - рекао је Обрадовић, па се дотакао Басконије:

ФОТО: М. Вукадиновић
- Знамо да је то тим који изванредно шутира за три поена, осим једног јединог играча на позицији пет, сви остали су способни да шутирају за три поена, а да не причам сад о Хауарду који је, на пример, једну утакмицу против Барселоне шутирао 22 пута за три поена. Просек њихов је преко 30 шутева, кључ утакмице је сигурно у томе да не убацују у великом проценту шут за три поена и да спречимо офанзивни скок пре свега њихових високих играча који су изузетно агресивни - завршио је Обрадовић.
Што се здравственог билтена тиче, трофејни тренер је истакао да су сви добро, а потом је на крају открио и да Зек Ледеј, коме је недавно преминуо отац, остаје у Америци.
Бонус видео ЈОШ ЈЕДНО ИЗНЕНАЂЕЊЕ: После Јага поклон добио и Ледеј
Препоручујемо

ПОЧИЊЕ ЛУДИЛО: Два најбоља српска кошаркаша укрштају копља на старту НБА плеј-офа
ЈЕДНА од потенцијално најзанимљивијих серија у првој рунди НБА плеј-офа биће она између Денвер нагетса и Лос Анђелес клиперса, а први меч биће одигран вечерас у "Бол арени" од 21.30 по средњеевропском времену.
19. 04. 2025. у 12:30

ШВАЈНШТАЈГЕРОВА ТВ КОЛЕГИНИЦА ОБЈАВИЛА: ОЧЕКУЈЕМ ДЕТЕ! Цела Немачка прича о разводу Ане Ивановић и - овоме
"Ана Ивановић и Бастијан Швајнштајгер се раздводе". Тако су јављали многи медији, након почетне информације у немачком Билду како славни спортски пар више не живи заједно. Али, немачки медији сада пажњу скрећу ка - "Швајнијевој" трудној ТВ колегиници, Естер Седлачек...
17. 04. 2025. у 19:20

ОТВОРЕН ХРИСТОВ ГРОБ Ево шта су нашли: "Колена су ми клецала, нисам то очекивао - вековима је био затворен" (ВИДЕО)
"АПСОЛУТНО сам задивљен. "
19. 04. 2025. у 08:39
Коментари (0)