ПАРТИЗАН ТРАЖИ МОТИВ: Задар велики дужник из првог дела сезоне

И. М.

07. 04. 2024. у 20:49

ПАРТИЗАН је победом против Будућности осигурао друго место у АБА лиги и играће у четвртфиналу плеј-офа са седмопласираном Игокеом. Са те стране, данашњи меч последњег кола са Задром у "Арени" (19.00) нема такмичарску драж.

ПАРТИЗАН ТРАЖИ МОТИВ: Задар велики дужник из првог дела сезоне

Фото АБА лига

Међутим, црно-бели добро памте убедљив пораз од далматинског тима у дворани "Крешимир Ћосић" (68:84).

- Играмо против тима који је одиграо изванредну утакмицу против нас у првом делу првенства. Морамо да нађемо мотиве, без обзира на то што се већ зна позиција на табели, да одиграмо добру утакмицу у овом делу такмичења и практично кренемо да се спремамо за плеј-оф - каже тренер црно-белих Жељко Обрадовић.

Алекса Аврамовић је пропустио прву утакмицу са Задром, који је закуцан за шесто место и састаће се у четвртфиналу са екипом Будућности.

- Задар нас је поразио у првом делу сезоне. Имају сјајан тим, састав играча приближне висине, сличне грађе и конституције - анализира Аврамовић противника. - Играју добру кошарку предвођени најкориснијим играчем лиге Луком Божићем, који стварно игра одлично. Имају још играче попут Дрежњака, Рамљака, Лакића, Мазалина, Жганеца, који играју веома добро. Знамо да морамо пред нашом публиком да завршимо регуларни део такмичења победом, иако је резултатски небитна утакмица и за њих и за нас. Пуни смо мотивације, јер знамо да нас после тога очекује тешка утакмица против Валенсије коју морамо да добијемо. Надам се да ћемо из ове недеље изаћи са две победе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У АТИНИ: Ренџерс има предност, али српски Панатинаикос се неће предати без велике борбе

СПЕКТАКЛ У АТИНИ: Ренџерс има предност, али "српски" Панатинаикос се неће предати без велике борбе

РЕВАНШ једног од занимљивијих двомеча друго кола квалификација вечерас ће одиграти Панатинаикос и Ренџерс (20.00). Шкотски великан је славио с 2:0 на "Ајбројксу" тако да са озбиљном предношћу долази у Атину, али сигурно је да га очекује изузетно тежак меч пред пуним трибинама "Олимпијског стадиона".

30. 07. 2025. у 07:35

ПОЉСКА ОВО УОПШТЕ НИЈЕ ОЧЕКИВАЛА: Ево шта су урадили навијачи ФК Нови Пазар пред реванш са Јагјелоњом

ПОЉСКА ОВО УОПШТЕ НИЈЕ ОЧЕКИВАЛА: Ево шта су урадили навијачи ФК Нови Пазар пред реванш са Јагјелоњом

Фудбалски клуб Нови Пазар је одиграо историјску, прву међународну такмичарску утакмицу, а тај меч у коме је пољска Јагјелоња задовољнија исходом (коначан резултат био је 1:2 уз гол у 95. минуту), обележили су и навијачи. Делом због сјајне атмосфере, делом и због инцидената. У реваншу инцидената по свој прилици неће бити због одлуке новопазарских навијачких група.

30. 07. 2025. у 16:17

ОТВОРИ ПУТ, ОПРА! Срамота - људи беже од цунамија, а водитељка НЕ ДА преко њеног имања! Тешке оптужбе за Винфријеву

"ОТВОРИ ПУТ, ОПРА!" Срамота - људи беже од цунамија, а водитељка НЕ ДА преко њеног имања! Тешке оптужбе за Винфријеву

ОПРА Винфри нашла се под жестоким нападима јавности након тврдњи да није отворила свој приватни пут на острву Мауи, док хиљаде становника покушава да побегне на сигурно због упозорења на цунами.

30. 07. 2025. у 14:41

Коментари (0)

АКО НА ОГЊЕНУ МАРИЈУ УДАРИ ГРОМ, ЛОШЕ НАМ СЕ ПИШЕ! Народно веровање каже да ако пада киша и грми, десиће се велике несреће