Е, ТАКАВ ЈЕ НИКОЛА ЈОКИЋ! Србин још једном показао да није само сјајан кошаркаш

Марко Паунић
Марко Паунић

11. 04. 2024. у 12:37

Кошаркаши Денвера победили су данас на свом терену Минесоту са 116:107 и тако преузели прво место на Западној конференцији пред плеј-оф НБА лиге.

Е, ТАКАВ ЈЕ НИКОЛА ЈОКИЋ! Србин још једном показао да није само сјајан кошаркаш

Фото: АП

Најзаслужнији за ову важну победу Денвера био је српски центар Никола Јокић који је убацио 41 поен, 11 скокова и седам асистенција, уз одличан шут из игре (16/20).

Након утакмице, Јокић је упитан да прокоментарише трку за МВП титулу у којој је он водећи кандидат.

- Та прича о МВП трофеју измиче контроли. Мислим да играм добру кошарку… мислим да још неколико играча заслужује ту награду - почео је Јокић.

А што се тиче саме утакмице?

- Мислим да су они стварно, стварно добар тим, и да су одлично вођени. Играју акције на прави начин и имају оштрину. Али нашли смо начин. Мислим да је одбрана у четвртој четвртини била невероватна, и зато смо добили утакмицу. Друга постава нам је на неки начин показала како се то ради са енергијом, и они су нас водили, а ми смо само наставили истим путем - рекао је Јокић.

БОНУС ВИДЕО КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ: Јокић има и безобразлук

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска урадила

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска урадила

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.

13. 05. 2025. у 18:15

ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА? Јованино питање изазвало смех у студију: Како да се носе с толиком проблемима...

"ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА?" Јованино питање изазвало смех у студију: "Како да се носе с толиком проблемима..."

ВОДИТЕЉКА Јована Јоксимовић у јутарњем програму на телевизији К1 дотакла се теме Емануела Макрона и спорне ситуације са марамицом и сумњом о употреби опијата, која се проширила друштвеним мрежама.

13. 05. 2025. у 16:57

Коментари (0)

МАКСИМИР 1990. НИЈЕ БИЛА УТАКМИЦА КОЈОМ ЈЕ ПОЧЕО РАТ: Звезда и Динамо су после језивог хаоса ипак играли, а ево како се то завршило