ПОТЕЗ КОЈИ ЈЕ ЗБУНИО СВЕТ: Сви се питају, шта гледају судије?

Александар Илић
Александар Илић

27. 04. 2024. у 10:57

ЗА многе НБА лига је једна од најбољих и најквалитетнијих на свету, а неретко видимо потезе који збуне и почетнике у игри под обручима.

ПОТЕЗ КОЈИ ЈЕ ЗБУНИО СВЕТ: Сви се питају,  шта гледају судије?

FOTO: Printskrin/Tviter/@BasketNews_com

Многи се питају чему служе судије у НБА лиги када у многим ситуацијама остану неми на разне погрешне потезе.

Током меча Минесоте и Финикса у коме су Вулвси славили на гостовању 126:109 виђена је једна спорна ситуација.

Меч је обележио кошаркаш Минесоте Ентони Едвардс који је убацио 36 поена, остваривши и учинак од девет скокова и пет асистенција и слободно се може рећи да је био нерешива енигма за одбрану домаће екипе.

Дуел је обележио тренутак на почетку меча када је Руди Гобер кренуо у контру и направио баш, баш, продужени корак.

Док би многи ово досудили као кораке, судија који је био пар метара удаљен није ништа видео, а нису помогли ни протести навијача и домаће клупе.

Овај потез је изазвао реакцију навијача и аналитичара, те је оставио многе да се питају да ли је Гобер заиста направио прекршај према правилима лиге.

БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Украјинци се повукли са Светског првенства иако је Русији и даље забрањено учешће

УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Украјинци се повукли са Светског првенства иако је Русији и даље забрањено учешће

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Али, иако најновије вести на тему "спортске санкције Русима" гласе "остале су на снази" - Украјина је решила да одустане од учешћа на Светском првенству.

29. 05. 2025. у 20:16

ПОЗНАТИ ХРВАТСКИ ПОЛИТИЧАР СНИМИО ПОРНО ФИЛМ Његова партнерка га обрукала: Ипак је бољи у политици! (ФОТО/ВИДЕО)

ПОЗНАТИ ХРВАТСКИ ПОЛИТИЧАР СНИМИО ПОРНО ФИЛМ Његова партнерка га обрукала: "Ипак је бољи у политици!" (ФОТО/ВИДЕО)

БИВШИ хрватски политичар и саборски заступник Иван Пернар, чија је странка прошле недеље након стечаја избрисана из регистра, има нову "каријеру". Одлучио је да се опроба у снимању филмова за одрасле, а пре неколико дана је објавио и да је снимио свој први филм и то са порно глумицом Маријом Задравец, познатијом под надимком Свит Мери (Sweet Mary).

29. 05. 2025. у 14:49

Коментари (0)

УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Украјинци се повукли са Светског првенства иако је Русији и даље забрањено учешће