ИН МЕМОРИАМ: ОДЛАЗАК ЧУВЕНОГ „ТРОЈКАША“: Преминуо Владимир Дашић, легендарни кошаркаш Слоге из Краљева
У 69. години преминуо је Владимир Дашић, легендарни кошаркаш Слоге из Краљева.

Друштве мреже
Као члан сјајне генерације краљевачких „белих“ која је у првој половини осамдесетих година прошлог века изборила пласман у елитно кошаркашко друштво тадашње Југославије, Дашић је остао упамћен као одличн поентер, готово непогрешив у шуту за три поена, један од најбољих кошаркаша у граду на Ибру свих времена.
Краљевачки старији љубитељи магичне игре под обручима са сетом се присећају и препричавају његове кошгетерске „окршаје“ са великим Драженом Петровићем, серији тројки против Црвене Звезде, Задра, Партизана, Босне, Југопластике и осталих чланова тада најаче лиге у Европи.
Сахрана посмртних остатака Владимира Дашића биће обављена у понедељак, у 12 сати, на новом гробљу у Краљеву.

ВИМБЛДОН: Ђоковић чекира карту за полуфинале, Синерова повреда "отвара врата" Шелтону...
УЛАЗИМО у саму завршницу Вимблдона и редакција Типа вам је саставила тикет направљен искуљиво од парова четвртфинала најпрестижнијег тениског турнира на свету.
09. 07. 2025. у 10:00

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

АРКАН ЈЕ ЗБОГ ЊЕГА ЗАПЛАКАО: Пустио је сузу на сахрани кума
ДРАГАН Ковач Кова, легенда шведског подземља, ликвидиран је пре тачно 24 године, испред ресторана у Стокхолму.
09. 07. 2025. у 11:36
Коментари (2)