АЛИМПИЈЕВИЋ ДОВОДИ БИВШЕГ ЦЕНТРА ЗВЕЗДЕ: Бешикташ се појачава под рекетом, стиже Американац

Филип Милошевић

27. 05. 2024. у 21:00

Бешикташ и српски тренер Душан Алимпијевић сарађиваће још две сезоне пошто је Србин до тада потписао уговор, а сада у клуб доводи и бившег центра Црвене звезде.

АЛИМПИЈЕВИЋ ДОВОДИ БИВШЕГ ЦЕНТРА ЗВЕЗДЕ: Бешикташ се појачава под рекетом, стиже Американац

ФОТО: Твитер/ФЦБбаскет

Екипа из Истанбула је већ почела припреме за наредну сезону и ради на појачањима, а прво је некадашњи кошаркаш београдски црвено-белих Емануел Тери.

Тери је у Маниси прошле сезоне постизао просечно 13 поена уз 8,5 скокова.

БОНУС ВИДЕО: ВЕЛИКИ ПЕХ: Овако се Никола Топић повредио на вечитом дербију Звезда - Партизан

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОРЕЋЕ НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.

02. 12. 2025. у 07:30

ЗАПАД У ШОКУ! Цела Русија слави, ово је чекала од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Цела Русија слави, ово је чекала од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.

02. 12. 2025. у 14:58

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - Смрадови су преко Дрине прешли - а тврди да песму никад није изводио

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио

БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.

02. 12. 2025. у 12:35

Коментари (0)

ЗАБРИЊАВАЈУЋЕ ВЕСТИ САОПШТЕНЕ У ПРОГРАМУ УЖИВО: Шешељ открио шта желе блокадери