ПАРТИЗАНУ ''СИТНИШ'', А ЗВЕЗДИ... Евролига поделила новац клубовима

Филип Милошевић

29. 05. 2024. у 12:46

Након завршетка сезоне у најелитнијем европском такмичењу, Евролига је поделила новац клубовима.

ПАРТИЗАНУ СИТНИШ, А ЗВЕЗДИ... Евролига поделила новац клубовима

Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović

Евролига је, као што је раније најављено, финансијски наградила првих 14 тимова, а највише новца стигло је на рачун "зелених", 1.750.000 евра.

Финалиста Реал Мадрид инкасирао је скоро 1.000.000, док су преостала два учесника Фајнал-фора у Берлину, Олимпијакос и Фенербахче, од данас богатији за 870.000, односно 750.000 евра.

Црно-бели су за 11. место добили 350.000 евра, док Црвена звезда неће добити ни цент, пошто је завршила на 16. месту на табели, а до 14. места се награђује.

БОНУС ВИДЕО: НОВИ ЉУБИМАЦ "ДЕЛИЈА": Овом играчу Звезде су навијачи скандирали пред други меч финала

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! Орлови изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.

13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40

Коментари (1)

Штедња – најпоузданији начин да своје планове претворите у стварност